bělící sada na zuby

zobrazeno 136×

Vložil(a): Jitulenka, 14. 5. 2024 16.28

zdravím sháním opravdu kvalitní sadu na bělení zubů, fungují vám nějaké ty gely a násady? co jsem zkusila bělící pasty tak byl efekt pouze dočasný a stačilo si dát kafe nebo červené vino a bylo po zázraku

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Denisa75, 20. 5. 2024, 8.05

ahoj.. já kupuju bělící pásky na Notinu - vždycky ty, které mají v akci zrovna. přijde mi to vše plus minus podobné

Kajka Janikova, 15. 5. 2024, 10.04

ahoj. už jsem zkoušela vše možné - pásky atd.. ale nejlepší zkušenost mám s white pearl. je to v sadě - bělící gel a násady k tomu, prostě si to vybělíš doma skoro stejně, jak to dělají u zubaře musíš ovšem udržovat nějakou tu pravidelnost a k tomu zvolit i správnou pastu atd aby ti to vydrželo..

Hedvikakasa, 16. 5. 2024, 16.10

já mám teda i s pastou dobrou zkušenost, kupuji pravidelně na krasnyusmev tam mají pasty s šetrným složením na pap systemu bez peroxidu a vybělí perfektně

Jitulenka, 19. 5. 2024, 21.38

a můžeš mi říct kterou máš konkrétně vyzkoušenou? bude tam jistě rozdíl a hlavně má i příjemnou chut? už jsem zkusila některé bělící a byly kokosove a takové mdle be zchuti

Hedvikakasa, 22. 5. 2024, 15.28

koukni, doma mám tuto https://www.krasnyusmev.cz/white-pearl-pap-carbon-whitening-toothpaste-75ml má mentolový extrakt a je svěží taková příjemna

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů