petrao, 26. 5. 2016, 11.23
Před těhotenstvím jsem cvičila jógu skoro každý den, vlastně mi to vydrželo celý první trimestr. Poté jsem trošku zvolnila a najela na jógu pro těhotné (inspiraci hledám na youtube, většinou v angličtině) Nyní v 33. týdnu už se na to moc necítím a raději se jen protáhnu. Musím potvrdit, že mě za celou dobu nebolely záda, ani neotýkaly nožky. Spím celou noc a nejsem unavená. Věřím, že je to právě díky cvičení a správnému dýchání.