michaelanavrc, 18. 9. 2018, 14.46
Ahoj holky hledam nejaky dobry eshop s oblecenim pro deti, prosim o nejake doporuceni dekuji
kamila.336, 24. 9. 2018, 14.55
Ahojky, znas sqvele com to je krasny eshop maji hezke veci pro deti i pro dospele, jako ja si tam nechtene taky vzdycky vyberu neco na sebe tomu proste nezabranis !
michaelanavrc, 25. 9. 2018, 14.22
Mrknu se moc ti dekuji
Mygara, 16. 12. 2017, 11.57
hodně oblečení jsem měla na malé miminko, pak jsem se vzpamatovala a už kupovala jen potřebné věci, raději méně, ale kvalitní, ale to nebrání tomu sehnat to i v sekáči
jitkamety, 10. 7. 2017, 16.04
Dcerka ma toho tak akorat...vybiram spise elegantni kousky
Aliisha, 26. 12. 2016, 15.13
Kvalita. Kvantita u nás neexistuje. Já, muž a ani syn nemáme narvané skříně oblečením. Raději méně a kvalitněji.