vandica

vandica, 19. 12. 2018, 16.53

Také to tak mám. Není nad čisté triko, bez potisků a pokud možno bez skrvn, pokud jde o děti.

vilina

vilina, 15. 12. 2018, 20.49

No jasně nechci kupovat věci, které mi za chvíli ztratí barvu nebo tvar. Chci kvalitní oblečení a pokud možno bez těch popisků.

jarcula

jarcula, 12. 12. 2018, 20.16

Takže ti jde o kvalitu já jsem našla www.cistytriko.cz, třeba se ti tam bude něco líbit

vilina

vilina, 8. 12. 2018, 21.28

Kde objednáváte mikiny pro děti? Mě připadá, že to skoro nic nevydrží ty dnešní.

michaelanavrc

michaelanavrc, 18. 9. 2018, 14.46

Ahoj holky hledam nejaky dobry eshop s oblecenim pro deti, prosim o nejake doporuceni dekuji

kamila.336

kamila.336, 24. 9. 2018, 14.55

Ahojky, znas sqvele com to je krasny eshop maji hezke veci pro deti i pro dospele, jako ja si tam nechtene taky vzdycky vyberu neco na sebe tomu proste nezabranis !

michaelanavrc

michaelanavrc, 25. 9. 2018, 14.22

Mrknu se moc ti dekuji

Mygara

Mygara, 16. 12. 2017, 11.57

hodně oblečení jsem měla na malé miminko, pak jsem se vzpamatovala a už kupovala jen potřebné věci, raději méně, ale kvalitní, ale to nebrání tomu sehnat to i v sekáči

jitkamety

jitkamety, 10. 7. 2017, 16.04

Dcerka ma toho tak akorat...vybiram spise elegantni kousky

Kristynka Veselá (Kikinka30)

Kikinka30, 1. 4. 2017, 12.38

Neznam,jen jsem videla reklamu

Kikina Berkova (KikinaB)

KikinaB, 1. 2. 2017, 16.52

Maminky objednávala jste někdy některá něco z ehopu Tinky? Moc se mi tam líbí oblečení pro malou, tak by mne zajímali vaše zkušenosti.

Marika Pospolna (micka98)

micka98, 5. 2. 2017, 16.55

Já zde před Vánocemi objednávala dětem hračky a oblečení. Byla jsem moc spokojená, zaměstnanci eshopu mi ochotně poradili s výběrem + byli moc milí

Olivie Mamradaolivy (Olivacekk)

Olivacekk, 6. 2. 2017, 15.29

O eshopu vím, bohužel jsem z něj zatím nic neobjednávala. Sleduji ale jejich facebookové stránky. Radí zde maminkám ohledně miminek.

Kikina Berkova (KikinaB)

KikinaB, 10. 2. 2017, 19.06

A jak jsi byla spokojena s kvalitou věcí? Mám celkově strach z nakupování, když si danou věc nemohu osahat.

Šárka Kamínková (SarkaKam)

SarkaKam, 15. 2. 2017, 17.46

Maminky já zde nakoupila malé skoro celý šatník. Materiál je kvalitní, oblečení vypadá skvěle a vůbec nebylo drahé. Je to jeden z mála eshopů, kde mi nevadí, že danou věc před koupením nevidím.

Olivie Mamradaolivy (Olivacekk)

Olivacekk, 18. 2. 2017, 21.50

A jak to bylo s poštovným? Za jak dlouho vám balíček přišel?

Marika Pospolna (micka98)

micka98, 19. 2. 2017, 11.43

Já si zásilku osobně vyzvedla na provozovně v Úmyslovicích. Jak je to s poštovným bude určitě napsáno na jejich stránkách, tak tam můžeš mrknout

Šárka Kamínková (SarkaKam)

SarkaKam, 21. 2. 2017, 19.37

My jsme mělí zasilku doma kolem 2 dnů. Přesně už nevím, ale byla to rychlovka. Mile nás překvapilo, jak hezky bylo vše zabalené + nás potěšil nečekaný dáreček k objednávce.

Aliisha

Aliisha, 26. 12. 2016, 15.13

Kvalita. Kvantita u nás neexistuje. Já, muž a ani syn nemáme narvané skříně oblečením. Raději méně a kvalitněji.