Jana Gargošová (janyesg)

janyesg, 19. 12. 2018, 19.32

Dceři kupuji Jack And Jill a super,jsem spokojená máme od nich i kartáček

Žofinka

Žofinka, 23. 6. 2018, 17.05

Tak to mi chybí odvaha:-)

Jana22

Jana22, 25. 2. 2018, 18.44

My používáme bylinnou zubní pastu herbadent.

Emília Balonová (Tenderka)

Tenderka, 17. 12. 2017, 18.33

davam pastu bez fluoru, a mam aj prirodnu kefku

Eva Hroudová (mckvak)

mckvak, 26. 7. 2017, 21.11

Mame prirodni bez fluoru a super:)

Kristynka Veselá (Kikinka30)

Kikinka30, 9. 4. 2017, 20.01

To bych nedala,fuj

Mygara

Mygara, 20. 3. 2017, 14.04

20 minut převalovat olej v puse, to bych se asi pozvracela

Fuga

Fuga, 14. 2. 2017, 9.50

vím, že dražší pasta neznamená lepší a dětem jsem střídala pastu s fluorem a bez fluoru, dokud neuměly pořádně plivat

jitka46

jitka46, 2. 8. 2016, 20.03

Tak tohle jsem nevěděla, fluor mi nepřipadal nikdy nebezpečný.

Helena K (3phk)

3phk, 20. 6. 2016, 14.45

Jsem zvědavá, zda se tento způsob čištění zubů ujme Já často žvýkám mátu nebo šalvěj místo pasty a dech mi pak krásně voní a zuby mám i tak čisté