Žofinka, 23. 6. 2018, 17.05
Tak to mi chybí odvaha:-)
Mygara, 20. 3. 2017, 14.04
20 minut převalovat olej v puse, to bych se asi pozvracela
Fuga, 14. 2. 2017, 9.50
vím, že dražší pasta neznamená lepší a dětem jsem střídala pastu s fluorem a bez fluoru, dokud neuměly pořádně plivat
jitka46, 2. 8. 2016, 20.03
Tak tohle jsem nevěděla, fluor mi nepřipadal nikdy nebezpečný.