Mildret, 29. 11. 2016, 1.19
Škoda že nemáme krb
Zdeňka S., 11. 11. 2016, 21.10
Dobrý nápad, praktický .
Petra Schoberová, 10. 9. 2016, 7.17
super
ivett, 23. 6. 2016, 10.54
akurát nám zostal taký mäkký drôt, takže si určite vyrobíme taký košík a bude tam drevo na opekanie
jitkamety, 1. 3. 2016, 21.06
lenkamaresova, 7. 12. 2015, 13.55
Tak to je super.
a.nnysek, 6. 10. 2015, 20.30
jednoduché,ale účelné
mckvak, 4. 6. 2015, 5.44
Prakticke