Mygara, 11. 2. 2017, 17.14
také děláme
Aliisha, 25. 12. 2016, 21.46
Jak to děláte, že máte ty palačinky tak krásně tenké?
Fuga, 4. 12. 2016, 6.06
ty miluji, děti bohužel jen na sladko .-(
Jana82, 2. 7. 2016, 9.44
Taky mám ráda různé možné kombinace k palačinkám
Petra Schoberová, 2. 7. 2016, 9.41
no kdyby mi to někdo naservíroval jako na obrázku ráda se zakousnu
jitkamety, 1. 7. 2016, 16.45
Jsou výborné !