k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 10. 7. 2016, 22.08

Já si pamatuji, že jsem špatně snášela stěhování a to mi bylo už 12. Ale nakonec jsem byla ráda. Akorát jsem přišla o hodně kontaktů, ale teď v době facebooku si s tím děti poradí

Václava Kounová (vendy.z)

vendy.z, 14. 7. 2016, 18.29

Asi ano

Katka

Katka, 10. 7. 2016, 20.57

Po 7 letech mi to nepřijde tak hrozné. Jsou rodiny co se stěhují třeba po půl roce. Záleží jestli se budete stěhovat v rámci republiky, Evropy nebo světa. Děti budou muset změnit školu a kamarády. Teď se zrovna jedna známá stěhuje na rok do Švýcarska a nejmladší dcera tam rovnou nastoupí do 1. třídy. Prý nezná jiný jazyk než češtinu, tak to bude mít holka náročné.

Václava Kounová (vendy.z)

vendy.z, 10. 7. 2016, 21.11

No také znám rodinu, co se stěhovali nejprve do Turecka, pak Skotska, pak ČR, pak Čína na dva roky, pak ČR půl roku, pak zase Čína a není to žádná sranda....

Petra Smolová (ppetaa27)

ppetaa27, 10. 7. 2016, 21.32

Ty jo, tak to je uz mazec. Takovyhle stehovani bych tezce snasela uz i ja.

Jana82

Jana82, 10. 7. 2016, 22.17

Já si to vůbec neumím představit, všude zase začít od znova. No chudáci děti..