k.o.r.i.n.e.k, 10. 7. 2016, 22.08
Já si pamatuji, že jsem špatně snášela stěhování a to mi bylo už 12. Ale nakonec jsem byla ráda. Akorát jsem přišla o hodně kontaktů, ale teď v době facebooku si s tím děti poradí
Katka, 10. 7. 2016, 20.57
Po 7 letech mi to nepřijde tak hrozné. Jsou rodiny co se stěhují třeba po půl roce. Záleží jestli se budete stěhovat v rámci republiky, Evropy nebo světa. Děti budou muset změnit školu a kamarády. Teď se zrovna jedna známá stěhuje na rok do Švýcarska a nejmladší dcera tam rovnou nastoupí do 1. třídy. Prý nezná jiný jazyk než češtinu, tak to bude mít holka náročné.
Jana82, 10. 7. 2016, 22.17
Já si to vůbec neumím představit, všude zase začít od znova. No chudáci děti..