Také mám stejný názor, ráj pro děti, jen škoda, že v době mého dětství nic takového nebyli. Tak mě napadlo, kdybych se znovu vdávala, tak bych i po podobném ubytování na svatební noc uvažovala. Ubytování má široké využití, jen pro postižené a hůře pohyblivé příliš nevhodné.
Jana82, 27. 7. 2016, 0.25
Vypadá to moc hezky, zase něco jiného, novėho, co člověk neznå.
jitka46, 26. 7. 2016, 23.10
tak tam by mě asi nikdo nedostal
jitka46, 27. 7. 2016, 22.31
docela mě děsí i představa nahoru/dolů ty schody
Zuzka Čtvrtečková, 26. 7. 2016, 22.42
Wow! Nejen děti
k.o.r.i.n.e.k, 26. 7. 2016, 22.40
Skoro tři tisíce to je tedy pálka, ale vypadá to krásně
Katka, 27. 7. 2016, 11.30
A kde je ten ceník? Ten jsem zatím nenašla.