Adrianita, 22. 9. 2016, 20.20
Neřešila jsem,zmizely sami. Moc na to malá netrpěla. Snažila jsem se tomu předcházet.
k.o.r.i.n.e.k, 22. 9. 2016, 20.13
Já jsem na potničky od doktorky dostala framykoin, ale nepoužívala jsem ho a ono to časem zmizelo samo ...
Zuzka Čtvrtečková, 22. 9. 2016, 19.58
Potnicky jsem nikdy mazat nemusela, ale sudocream prý pomáhá
jitkamety, 22. 9. 2016, 16.10
já jsem potničky neřešila málé to nevadilo
rodinka, 22. 9. 2016, 16.01
Kdyz mu to nevadi,tak bych to neresila,az by si to zacal skrabat,tak teprv bych mu to namazala.
louskacek2, 22. 9. 2016, 15.33
Já vzdy zasypala obyčejným zasypem.
Petra Schoberová, 22. 9. 2016, 14.45
potničky bych asi neresila , teda ja to neresila ..
Petra Schoberová, 22. 9. 2016, 14.52
jj to chapu když zimou tak sem mu kupovala v kauflandu ten jejich obycejny krem na tvaricky do chladneho pocasi (ten levnejsi maji myslim dva druhy) a naprosta spokojenost a doma třeba tu niveu ale taky jsme braly i z rossmanu na telicko a taky spokojenost ale treba zase johnson's baby snasel asi do dvou mesicu a pak se mi osypal z toho..
Petra Schoberová, 22. 9. 2016, 15.00
možné to je to počasí uděla hodně my jsme ted všichni nahromadě ..
Petra Schoberová, 22. 9. 2016, 15.04
je, jeden den 30 a druhy sotva 10 brrr.. nevadí mi zima ale ty skoky možná jak se víc obleka se více potí, třeba nebude mít moc rád teplo ..já se bala kolikrát aby prckovi nebyla zima a pak sem i já hysterka uznala ze je mu asi horko :D
Petra Schoberová, 22. 9. 2016, 15.28
tak snad se to zlepší