Adrianita

Adrianita, 22. 9. 2016, 20.20

Neřešila jsem,zmizely sami. Moc na to malá netrpěla. Snažila jsem se tomu předcházet.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 22. 9. 2016, 20.13

Já jsem na potničky od doktorky dostala framykoin, ale nepoužívala jsem ho a ono to časem zmizelo samo ...

Zuzana Lišková (Zuzka Čtvrtečková)

Zuzka Čtvrtečková, 22. 9. 2016, 19.58

Potnicky jsem nikdy mazat nemusela, ale sudocream prý pomáhá

Lucie Počtová (Topik2)

Topik2, 22. 9. 2016, 16.21

Potničky jsem nemazala měli je většinou na krku,nesvedilo je to, nemokvalo to....stačilo když se ochladilo a byly pryc

jitkamety

jitkamety, 22. 9. 2016, 16.10

já jsem potničky neřešila málé to nevadilo

rodinka

rodinka, 22. 9. 2016, 16.01

Kdyz mu to nevadi,tak bych to neresila,az by si to zacal skrabat,tak teprv bych mu to namazala.

Lucie Chmielová (snany)

snany, 22. 9. 2016, 15.48

Potničky jsem u děti neřešila, respektive jejich léčbu, zmizí za pár dní.

Lucie Chlumecka (louskacek2)

louskacek2, 22. 9. 2016, 15.33

Já vzdy zasypala obyčejným zasypem.

Petra Schoberová (Petra Schoberová)

Petra Schoberová, 22. 9. 2016, 14.45

potničky bych asi neresila , teda ja to neresila ..

Iveta Láznická (lazna)

lazna, 22. 9. 2016, 14.49

Taky to nějak něřeším. Jen mě vždy vyděsí, když mu to zčervená, třeba zimou nebo po hraní.

Petra Schoberová (Petra Schoberová)

Petra Schoberová, 22. 9. 2016, 14.52

jj to chapu když zimou tak sem mu kupovala v kauflandu ten jejich obycejny krem na tvaricky do chladneho pocasi (ten levnejsi maji myslim dva druhy) a naprosta spokojenost a doma třeba tu niveu ale taky jsme braly i z rossmanu na telicko a taky spokojenost ale treba zase johnson's baby snasel asi do dvou mesicu a pak se mi osypal z toho..

Iveta Láznická (lazna)

lazna, 22. 9. 2016, 14.56

Krém mám do chladného počasí. No, johnson´s baby mám doma akorát pudr. A ten je super. Sice se mi teď osipal na zádech kde má plínu. Tak nevím. Jestli je to změnou tepla. Ráno zima, když jdeme a když se vracíme, tak je teplo.

Petra Schoberová (Petra Schoberová)

Petra Schoberová, 22. 9. 2016, 15.00

možné to je to počasí uděla hodně my jsme ted všichni nahromadě ..

Iveta Láznická (lazna)

lazna, 22. 9. 2016, 15.01

Taky jsme byli. Hrozný počasí. Celou dobu ty potničky, byli docela v poho, ale ochladilo se a najednou jich máme kupu.

Petra Schoberová (Petra Schoberová)

Petra Schoberová, 22. 9. 2016, 15.04

je, jeden den 30 a druhy sotva 10 brrr.. nevadí mi zima ale ty skoky možná jak se víc obleka se více potí, třeba nebude mít moc rád teplo ..já se bala kolikrát aby prckovi nebyla zima a pak sem i já hysterka uznala ze je mu asi horko :D

Iveta Láznická (lazna)

lazna, 22. 9. 2016, 15.16

Uvidíme, kdyby mu to do pondělí nezmizelo, tak pojedem v pondělí k doktorce.

Petra Schoberová (Petra Schoberová)

Petra Schoberová, 22. 9. 2016, 15.28

tak snad se to zlepší

Iveta Láznická (lazna)

lazna, 22. 9. 2016, 15.29

Doufám.

dáša Petrášová (dasza)

dasza, 22. 9. 2016, 13.54

Jak stare ditko??potnicky nicim nemazala sem nikdy...na nov.akne cerny caj(vyluj Sacky prikladat)

Iveta Láznická (lazna)

lazna, 22. 9. 2016, 13.55

Bude mu 14 měsíců. Vypadá, že mu to nevadí. Jen se vždy zděsím, když mu to zčervaná.

dáša Petrášová (dasza)

dasza, 22. 9. 2016, 14.35

Ja sem flegmatik.bud to neresim nebo namazu kokosakem(to je vselek) a neni to spis exem jak potnicky?

Iveta Láznická (lazna)

lazna, 22. 9. 2016, 14.39

Byli jsme s tím u doktorky a řekla, že to jsou potničky.

nela škrhová (nellys)

nellys, 22. 9. 2016, 20.23

Daszo, já kokosový olej taky používám skoro na vše. objevila jsem ho poměrně nedávno, ale teď na něj nedám dopustit