petrao, 26. 9. 2016, 21.08
Přesně tak, stará trika, prostěradla...někdy i kalhotky když už to mam vyhodit tak do toho aspoň něco utru
Blankasiro, 26. 9. 2016, 17.44
Na takový drobný úklid používám ubrousky, ale jinak peru švédské utěrky...na umytí záchodu použiju hadřík z kuchyně, který pak vyhodím...stejně už trochu zapáchá po těch pár dní ve práce ve dřezu
klarike1, 26. 9. 2016, 17.24
Já používám rozstříhané staré ručníky, utěrky, na záchod mám tedy koupený hadr, který jsem si původně koupila na auto Toaletu umývám savem a pak ho přeperu. Samozřejmě na úklid přes týden použiji klidně dezinfekční vlhčené ubrousky určené na úklid, ne ty dětské.
Blankasiro, 26. 9. 2016, 17.12
Na takový drobný úklid používám ubrousky, ale jinak peru švédské utěrky...na umytí záchodu použiju hadřík z kuchyně, který pak vyhodím...stejně už trochu zapáchá po těch pár dní ve práce ve dřezu
Anna K., 26. 9. 2016, 15.52
Na spoustu veci pouzivam vlhcene ubrousky. Jinak na utirani prachu svedske uterky. Na nějakou velkou špínu mám pár starých hadrů, které pak vyperu.
Petra Schoberová, 26. 9. 2016, 13.02
Používám hlavně žinky,na podlahu hadr co je na mop, jinak na prach atd vlhčené ubrousky a na wc a koupelnu ty cistici ubrousky (myslím že jsou i desinfekcní primo na uklid nebo tak nějak )