AllaŠvecová, 21. 10. 2016, 22.15
Mala mela 2, klasika s marcipanem atd a pak jablecny nepeceny s piskoty
klarike1, 21. 10. 2016, 21.58
klarike1, 22. 10. 2016, 7.58
Přesně tak, ať z toho má prcek taky zážitek. Dcerka na to vzpomínala skoro do druhých narozenin
k.o.r.i.n.e.k, 22. 10. 2016, 8.52
Fakt? Syn tedy nevypadá, že by si něco z toho pamatoval
k.o.r.i.n.e.k, 22. 10. 2016, 10.51
Já si třeba pamatuji ze tří let nejdřív
klarike1, 22. 10. 2016, 9.10
Dcerka si ráda prohlíží fotky a videa a prožívá všechno, i loňské Vánoce si pořád v útržkách vybavuje a to i bez dokumentace Přesně ví, jak to probíhalo na Štědrý večer
klarike1, 22. 10. 2016, 10.36
Časem to určitě zmizí, ale dcerka má paměť jako slon