Alena Švecová (AllaŠvecová)

AllaŠvecová, 21. 10. 2016, 22.15

Mala mela 2, klasika s marcipanem atd a pak jablecny nepeceny s piskoty

Soňa Bucková (Sooňaa)

Sooňaa, 21. 10. 2016, 22.29

Ja prave nechci s marcipanem,nikdo ho u nas neji.. nepeceny jablecny zni lakave

klarike1

klarike1, 21. 10. 2016, 21.58

Tak já jsem dcerce dělala dortík z tvarohu a jogurtu ztužený želatinou a proložený piškoty a ovocem, moc jí chutnal. Klasický krémový nebo čokoládový bych jí v roce nedala. I na druhé narozeninky měla piškot s tvarohovým krémem a jahodami, sice potažený marcipánem, ale ten jen lehce ochutnala.

Soňa Bucková (Sooňaa)

Sooňaa, 21. 10. 2016, 22.30

Ten vypada krasne! Ja prave chci udelat taky nejaky takovy podobny aby ho mohli jist vsichni

klarike1

klarike1, 22. 10. 2016, 7.58

Přesně tak, ať z toho má prcek taky zážitek. Dcerka na to vzpomínala skoro do druhých narozenin

Soňa Bucková (Sooňaa)

Sooňaa, 22. 10. 2016, 8.43

Presne Fakt? To je krasne,co.tem detem zustane v hlavickach

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 22. 10. 2016, 8.52

Fakt? Syn tedy nevypadá, že by si něco z toho pamatoval

Jaroslava Štěpánková (slunicko)

slunicko, 22. 10. 2016, 8.58

Naše si taky asi moc z 1 narozenin nepamatuje

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 22. 10. 2016, 10.51

Já si třeba pamatuji ze tří let nejdřív

klarike1

klarike1, 22. 10. 2016, 9.10

Dcerka si ráda prohlíží fotky a videa a prožívá všechno, i loňské Vánoce si pořád v útržkách vybavuje a to i bez dokumentace Přesně ví, jak to probíhalo na Štědrý večer

Soňa Bucková (Sooňaa)

Sooňaa, 22. 10. 2016, 9.57

Ja myslela take,ze to z hlavicek zmizi,ze vetsinou si pamatuji veci po 3 roku..

klarike1

klarike1, 22. 10. 2016, 10.36

Časem to určitě zmizí, ale dcerka má paměť jako slon

Soňa Bucková (Sooňaa)

Sooňaa, 22. 10. 2016, 11.24