Kamila Pecharová, 23. 10. 2016, 21.15
Králíka osobně moc nemusím, ale děláme ho i tak často, máme domácího od babičky s dědou. Mrkněte na recepty tady na promaminky, dva recepty jsem sem přidala
Adrianita, 23. 10. 2016, 21.28
Mrknu, díky Inspirace není nikdy dost..
Petra Schoberová, 23. 10. 2016, 20.36
Dělame na smetane, na zelenine, na steaku, sekanou
Eliška Kozlova, 23. 10. 2016, 20.17
Ja dělám peceneho na tymiánu a s česnekem. Litr vody, masox, lžíce tymiánu, 2 lžíce sladké mleté papriky, půl palicky česneku a sůl to se da vařit. Do vymazaneho pekacku se da prospikovany a osoleny králík a podlije směsí a peče se. Nejlepsi je k tomu bramborový knedlík, ale my to rádi i s rýží. Nebo mám ráda jako 'slepice na paprice'.
Eliška Kozlova, 24. 10. 2016, 11.43
My tomu říkáme 'Nejlepší králík'
patricia077, 23. 10. 2016, 19.42
Jako malá jsem jedla králíka u babičky furt, bylo to jako z toho filmu Slunce, seno....ani Pinďa to už nežere ..ale upřímně, když jsem začala mít rozum, přestala jsem maso jíst vůbec a králíka jsem si dala v restauraci teprve nedávno, doma nedělám vůbec..