Nikola Vaverková (nikolava)

nikolava, 24. 10. 2016, 7.02

Já dělala jednou králíka na černo podle Haliny Pawlowské.. Babí dělá bud pečenýho, svíčkovou a nebo řízek

Soňa Bucková (Sooňaa)

Sooňaa, 23. 10. 2016, 23.57

My kralika nejime vubec,nemuzu...

Zdeňka Slimáčková (Zdeňka S.)

Zdeňka S., 23. 10. 2016, 22.33

Králíky màme domácí od babičky, dělàvàm svíčkovou, pečeného se zelím ,nebo vykostím a naložím, Dušený na paprice, s rýží, nebo upéct na halali..... Receptů je spousta , dá se vymyslet cokoliv .

Jaroslava Šťastná (Jarka mmm)

Jarka mmm, 23. 10. 2016, 21.52

Pečenej na česneku s nadivkou.

Kamila Pecharová (Kamila Pecharová)

Kamila Pecharová, 23. 10. 2016, 21.15

Králíka osobně moc nemusím, ale děláme ho i tak často, máme domácího od babičky s dědou. Mrkněte na recepty tady na promaminky, dva recepty jsem sem přidala

Adrianita

Adrianita, 23. 10. 2016, 21.28

Mrknu, díky Inspirace není nikdy dost..

Petra Schoberová (Petra Schoberová)

Petra Schoberová, 23. 10. 2016, 20.36

Dělame na smetane, na zelenine, na steaku, sekanou

Eliška Kozlová (Eliška Kozlova)

Eliška Kozlova, 23. 10. 2016, 20.17

Ja dělám peceneho na tymiánu a s česnekem. Litr vody, masox, lžíce tymiánu, 2 lžíce sladké mleté papriky, půl palicky česneku a sůl to se da vařit. Do vymazaneho pekacku se da prospikovany a osoleny králík a podlije směsí a peče se. Nejlepsi je k tomu bramborový knedlík, ale my to rádi i s rýží. Nebo mám ráda jako 'slepice na paprice'.

Zdeňka Slimáčková (Zdeňka S.)

Zdeňka S., 23. 10. 2016, 22.34

Na tymiánu jsme ještě nedělali určitě rádi vyzkoušíme

Eliška Kozlová (Eliška Kozlova)

Eliška Kozlova, 24. 10. 2016, 11.43

My tomu říkáme 'Nejlepší králík'

Zdeňka Slimáčková (Zdeňka S.)

Zdeňka S., 24. 10. 2016, 11.51

Moc děkuju za tip , určitě ho rádi vyzkoušíme

Václava Kounová (vendy.z)

vendy.z, 23. 10. 2016, 20.17

Dělala jsem pečeného s domácími vídeňskými knedlíky a zaprášilo se po něm raz dva Jako malá jsem měla moc ráda králičí řízky!

Petra Smolová (ppetaa27)

ppetaa27, 23. 10. 2016, 19.46

Kralika mam rada. Nejradsi ho mam opecenyho s bramborovym knedlikem. Deda ma kraliky, takze mivame domaciho

Zdeňka Slimáčková (Zdeňka S.)

Zdeňka S., 23. 10. 2016, 22.35

Taky máme domácí od babičky Pečený se zelím je nejlepší

patricia077

patricia077, 23. 10. 2016, 19.42

Jako malá jsem jedla králíka u babičky furt, bylo to jako z toho filmu Slunce, seno....ani Pinďa to už nežere ..ale upřímně, když jsem začala mít rozum, přestala jsem maso jíst vůbec a králíka jsem si dala v restauraci teprve nedávno, doma nedělám vůbec..

Zdeňka Slimáčková (Zdeňka S.)

Zdeňka S., 23. 10. 2016, 22.36

Kupovat se ani nevyplatí, ...vím že jako dítě už jsem ho taky nemohla ani cítit, měli jsme ho každý víkend