Adrianita, 28. 10. 2016, 16.41
Recept bohužel nemám. Jednou jsem domácí vaječňák pila a byl moc dobrý, kupovaný mně nechutná vůbec.
AllaŠvecová, 28. 10. 2016, 17.44
Asi reknu tchyni o recept
Adrianita, 28. 10. 2016, 17.46
Tak se pak podělte
AllaŠvecová, 29. 10. 2016, 12.34
Pokusím se
AllaŠvecová, 28. 10. 2016, 14.13
Jj,tak zkusila jsem to
AllaŠvecová, 28. 10. 2016, 14.12
Jooo,tak u nas zase rum
patricia077, 28. 10. 2016, 13.30
Moje babička a pak moje mamka dělaly jak vaječný tak pak takový s čokoládou a byla to slaďárna, takže když jsem pak ochutnala jednou kupovaný, tak jsem čuměla hehe
AllaŠvecová, 28. 10. 2016, 13.34
Právě plus vim co do neho dam,hlavně chci udelat alko a nealko verze
patricia077, 28. 10. 2016, 13.38
Tak já bych asi poradila jen tu klasiku, myslím, že nějaký vyloženě spešl nemáme ..
AllaŠvecová, 28. 10. 2016, 13.39
Muzu poprosit o recept??
patricia077, 28. 10. 2016, 13.50
Tak recept má někde moje mamka ...ale bude to taková ta klasika, určitě znáte ..
AllaŠvecová, 28. 10. 2016, 14.12
I tak děkuji