AllaŠvecová, 31. 10. 2016, 13.11
Muze to být matrací,taky budeme muset nasetrit korunky na novou
k.o.r.i.n.e.k, 31. 10. 2016, 11.11
Také jsem měla potíže a po výměně matrace už je to v pořádku
Katka, 31. 10. 2016, 10.17
No 10 let je hodně, neměly jsme žádnou určitě dýl než 5 let. Hlavně to chce si připlatit a koupit kvalitní, ty začínají v akci třeba na 4,5 tisících. Ideálně vybrat zdravotní, ty vydrží nejdéle a jsou i proti proleženinám. Jaký máte rošt? Také je potřeba matraci pravidelně otáčet a kupovat vždy vyšší cca těch 16 cm. Polštář máme ortopedický, spí se na něm krásně, řáno žádný zmuchlaný polštář a hrče výplně.
Katka, 31. 10. 2016, 11.44
Myslím, že za těch 10 let už je fakt na hranici životnosti, ikdyž byla drahá. Snad vám nová přinese úlevu.
Rulficka48, 31. 10. 2016, 9.51
Určitě to může být matrací. Mluvím ze svých zkušeností
Rulficka48, 31. 10. 2016, 10.16
Myslím, že to nejlepší má za sebou A určitš v ní za ty roky bude i spousta bakterií, pokud jste ji nijak nečistili..
Katka, 31. 10. 2016, 10.18
Bolela mě bederní páteř a poté co jsem si koupila matraci novou je bolest pryč, takže prostě byla proleželá cca za 3 roky.
Rulficka48, 31. 10. 2016, 10.26
Zkus se třeba zeptat někoho, kdo se výrobou matrací zabývá, třeba ti poradí líp
patricia077, 31. 10. 2016, 9.34
Tak na výměnu matrace za jinou kvalitní se těším už dlouho, bolesti zad a krční páteře i migrény mám od doby těhu a i teď po porodu ..celkově se matrace měnit po nějaké době mají, ale například naši si koupili matrace teď po asi sto letech uf...
patricia077, 31. 10. 2016, 10.15
Mně to povídejte ..navíc v těhotenství nic nemůžete, v době kojení taky ne, takže je to super
patricia077, 31. 10. 2016, 20.58
Docela mi pomohl brufen 400...
patricia077, 1. 11. 2016, 9.49
Brufen je právě to jediné, co při kojení můžete, to mi řekla, jak dětská tak v porodnici a ve špitále na pohotovosti i v lékárně, taky jsem se divila, ale nevím teda, jak v těhu, to bych se musela mrknout..já celkově radši nebrala nic, ale jak mi bylo řečeno, když se budu plazit po zemi kvůli migréně a nic si nevezmu je to horší než vzít
patricia077, 31. 10. 2016, 10.17
Brácha má asi kvalitní -)...je fakt, že můj partner si taky na tu naši matraci stěžuje, chceme si koupit každý svoji dle našich potřeb..někdo radši tvrdší jiný měkčí..