Danica Hohnová (darzanka)

darzanka, 31. 10. 2016, 15.15

Asi bych jí taky zkusila vyměnit. Bolesti zad a hlavy jsou hrůza, znám to. My máme zatím matrace něco přes tři roky a jsou to ty kvalitnější, tak doufám, že ještě chvíli vydrží

Soňa Bucková (Sooňaa)

Sooňaa, 31. 10. 2016, 17.59

To urcite vydrzi..prave migrena ce spojeni s bolesti zad je hruza a porad brat prasky nechci..

Alena Švecová (AllaŠvecová)

AllaŠvecová, 31. 10. 2016, 13.11

Muze to být matrací,taky budeme muset nasetrit korunky na novou

Soňa Bucková (Sooňaa)

Sooňaa, 31. 10. 2016, 18.00

Take to tak vidim..

dáša Petrášová (dasza)

dasza, 31. 10. 2016, 13.04

Cvicit.posilit zadove svaly.mit spravne drzeni tela atd..matraci nemenim..proste ji mam 10let a furt drzi

Soňa Bucková (Sooňaa)

Sooňaa, 31. 10. 2016, 18.00

Mit spravne drzeni tela,to vydrzim chvili a pak zapomenu..ono je to asi dano i vetsi zatezi s mimcem

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 31. 10. 2016, 11.11

Také jsem měla potíže a po výměně matrace už je to v pořádku

Soňa Bucková (Sooňaa)

Sooňaa, 31. 10. 2016, 18.01

U me to bude asi kombinace vice faktoru..

Iveta Láznická (lazna)

lazna, 31. 10. 2016, 10.34

Může to být matrací.

Soňa Bucková (Sooňaa)

Sooňaa, 31. 10. 2016, 18.01

Asi to bude jedna z moznych pricin..

Iveta Láznická (lazna)

lazna, 31. 10. 2016, 20.18

Mám taky bolest zad. Ale nemám to z matrace. Mám pohnuté žebra.

Soňa Bucková (Sooňaa)

Sooňaa, 31. 10. 2016, 20.54

Ja mam skoliozu a bloknutou casto krcni pater,tak nevim,ale posledni dobou je to horsi..

Katka

Katka, 31. 10. 2016, 10.17

No 10 let je hodně, neměly jsme žádnou určitě dýl než 5 let. Hlavně to chce si připlatit a koupit kvalitní, ty začínají v akci třeba na 4,5 tisících. Ideálně vybrat zdravotní, ty vydrží nejdéle a jsou i proti proleženinám. Jaký máte rošt? Také je potřeba matraci pravidelně otáčet a kupovat vždy vyšší cca těch 16 cm. Polštář máme ortopedický, spí se na něm krásně, řáno žádný zmuchlaný polštář a hrče výplně.

Soňa Bucková (Sooňaa)

Sooňaa, 31. 10. 2016, 10.37

Ja mam take polstar zdravotni a matrace stala asi 15tis,takze kvalitni byla i jsme ji otaceli.. ale asi uz doslouzila

Katka

Katka, 31. 10. 2016, 11.44

Myslím, že za těch 10 let už je fakt na hranici životnosti, ikdyž byla drahá. Snad vám nová přinese úlevu.

Soňa Bucková (Sooňaa)

Sooňaa, 31. 10. 2016, 18.02

Asi mate pravdu..

Zdeňka Slimáčková (Zdeňka S.)

Zdeňka S., 31. 10. 2016, 10.10

Určitě to může být matrací, mě taky bolí záda a budim se rozlámaná, máme je 7 let , ale pravda nejsou to ty nejkvalitnější

Soňa Bucková (Sooňaa)

Sooňaa, 31. 10. 2016, 10.12

My kupovali kvalitni,ale je to uz 10let..

Rulficka48

Rulficka48, 31. 10. 2016, 9.51

Určitě to může být matrací. Mluvím ze svých zkušeností

Soňa Bucková (Sooňaa)

Sooňaa, 31. 10. 2016, 10.13

Ja prave nevim,jakou ma zivotnost..

Rulficka48

Rulficka48, 31. 10. 2016, 10.16

Myslím, že to nejlepší má za sebou A určitš v ní za ty roky bude i spousta bakterií, pokud jste ji nijak nečistili..

Soňa Bucková (Sooňaa)

Sooňaa, 31. 10. 2016, 20.54

To je pravda...jen jsem prala potah

Katka

Katka, 31. 10. 2016, 10.18

Bolela mě bederní páteř a poté co jsem si koupila matraci novou je bolest pryč, takže prostě byla proleželá cca za 3 roky.

Rulficka48

Rulficka48, 31. 10. 2016, 10.26

Zkus se třeba zeptat někoho, kdo se výrobou matrací zabývá, třeba ti poradí líp

Soňa Bucková (Sooňaa)

Sooňaa, 31. 10. 2016, 20.55

Takoveho nikoho neznam bohuzel

Soňa Bucková (Sooňaa)

Sooňaa, 2. 11. 2016, 21.37

3 roky? To.moc.nevydrzela..

Soňa Bucková (Sooňaa)

Sooňaa, 31. 10. 2016, 20.55

Tak brzy?

patricia077

patricia077, 31. 10. 2016, 9.34

Tak na výměnu matrace za jinou kvalitní se těším už dlouho, bolesti zad a krční páteře i migrény mám od doby těhu a i teď po porodu ..celkově se matrace měnit po nějaké době mají, ale například naši si koupili matrace teď po asi sto letech uf...

Soňa Bucková (Sooňaa)

Sooňaa, 31. 10. 2016, 10.13

Nasi maji stale stejnou pruzinovou... ty migreny jsou hrozny zvlast s prckem..

patricia077

patricia077, 31. 10. 2016, 10.15

Mně to povídejte ..navíc v těhotenství nic nemůžete, v době kojení taky ne, takže je to super

Soňa Bucková (Sooňaa)

Sooňaa, 31. 10. 2016, 20.56

Prave...muze se paralen a ibalgin..ted mam jeste nejake na uvolneni..ale ja kojim jen rano a vecer..jsou dny,kdy to bez prasku opravdu nejde..

patricia077

patricia077, 31. 10. 2016, 20.58

Docela mi pomohl brufen 400...

Lucie Chmielová (snany)

snany, 31. 10. 2016, 21.44

Brufen bych nebrala.

Soňa Bucková (Sooňaa)

Sooňaa, 1. 11. 2016, 20.49

Ibalgin je to posledni reseni..

patricia077

patricia077, 1. 11. 2016, 9.49

Brufen je právě to jediné, co při kojení můžete, to mi řekla, jak dětská tak v porodnici a ve špitále na pohotovosti i v lékárně, taky jsem se divila, ale nevím teda, jak v těhu, to bych se musela mrknout..já celkově radši nebrala nic, ale jak mi bylo řečeno, když se budu plazit po zemi kvůli migréně a nic si nevezmu je to horší než vzít

Soňa Bucková (Sooňaa)

Sooňaa, 1. 11. 2016, 20.50

Mne rekli paralen a ibalgin u lekare i v lekarne

Jaroslava Šťastná (Jarka mmm)

Jarka mmm, 31. 10. 2016, 10.57

Mě po porodu záda bolely šíleně,po čase to přešlo. Přibrala jsem 22 kg a rychle to shodila,tak si páteř zvykala .

Soňa Bucková (Sooňaa)

Sooňaa, 31. 10. 2016, 20.57

Ja jsem uz 11 m po porodu,pribrala jsem 17kg take byly rychle dole...

Jaroslava Šťastná (Jarka mmm)

Jarka mmm, 31. 10. 2016, 9.34

Teoreticky to z ní být může. Měla by se měnit častěji,ale třeba brácha na jedné spí už dvacet let a v pohodě . Zkuste tu vaší prohmatnout,jestli není prolezela...jestli v ní nemáte velký dolik, to bych jí vyměnila...

patricia077

patricia077, 31. 10. 2016, 10.17

Brácha má asi kvalitní -)...je fakt, že můj partner si taky na tu naši matraci stěžuje, chceme si koupit každý svoji dle našich potřeb..někdo radši tvrdší jiný měkčí..

Jaroslava Šťastná (Jarka mmm)

Jarka mmm, 31. 10. 2016, 10.56

On má ještě z dětství,nechápu to . Jinak já se těším někdy na nějakou hodně tuhou,nemám ráda ty měkké...

Soňa Bucková (Sooňaa)

Sooňaa, 31. 10. 2016, 20.59

To se delaly jeste asi v super kvalite..ja take ne,mam rada tvrdsi,ktera se ale vytvaruje podle tela

Soňa Bucková (Sooňaa)

Sooňaa, 31. 10. 2016, 20.59

Prave..ja radsi tvrdsi muz mekci

Soňa Bucková (Sooňaa)

Sooňaa, 31. 10. 2016, 20.58

Dolik zadny necitim,aleje takova uz mekci..