k.o.r.i.n.e.k, 5. 11. 2016, 9.25
Já prozatím nejsem ani pro jedno, ale uvidím třeba změním názor až syn vyroste
k.o.r.i.n.e.k, 5. 11. 2016, 8.23
Některé matky by namítly, že na tabletu jsou i vzdělávací a naučné hry
k.o.r.i.n.e.k, 4. 11. 2016, 22.09
Mě tedy přijde ujetá a navíc drahá, uvidím až syn vyrostě
k.o.r.i.n.e.k, 5. 11. 2016, 8.20
Na tužku toho umí nějak moc a na mě už je všude moc elektroniky
k.o.r.i.n.e.k, 5. 11. 2016, 8.21
Přesně to si myslím také. A já nechci být nahrazena tužkou
Kamila Pecharová, 4. 11. 2016, 22.03
Nemáme, zatím neplánujeme kupovat děti jsou malé, ale do budoucna doufám, že už tak drahá nebude nebo ji seženu na bazaru, protože ta cena je fakt děs
jitkamety, 4. 11. 2016, 21.32
Zatim nemame ale uvazuju o koupi
patricia077, 4. 11. 2016, 21.29
Taky o ní zatím neuvažuji, uvidíme časem..
Nemáme ji , je to sice zajímavé, ale myslím ,že té elektroniky je na děti až moc a je to u celkem drahé, raději si vezmeme pracovní sešit a pastelky dcera dostala od babičky takovou tužku,která hraje když se dotkne správného obrázku nebo výsledků, a bavilo ji to možná týden
k.o.r.i.n.e.k, 5. 11. 2016, 8.25
J8 si také myslím, že je moc elektronických věcí a na obyčejné knihy se zapomíná