Vladka Kaya (VLADKAK)

VLADKAK, 4. 11. 2016, 22.19

zatim ji nemam, ale kamaradky ji hodne vychvaluji, tak o ni uvazuji. Koupili ji i 3-letym detem a jsou hodne spokojene

Jaroslava Šťastná (Jarka mmm)

Jarka mmm, 4. 11. 2016, 22.22

Mě se na tom líbí,že to ty děti nenásilně vzdelava a ještě je to baví...A je to lepší,než jim vrazit do ruky tablet,což vídám běžně.

Vladka Kaya (VLADKAK)

VLADKAK, 4. 11. 2016, 22.54

s tim tebletem souhlasim. ja se divam po slevach a kdyz tak koupim.

Lucie Chmielová (snany)

snany, 5. 11. 2016, 8.18

Určitě to je lepší než tablet, ale .....

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 11. 2016, 9.25

Já prozatím nejsem ani pro jedno, ale uvidím třeba změním názor až syn vyroste

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 11. 2016, 8.23

Některé matky by namítly, že na tabletu jsou i vzdělávací a naučné hry

Jaroslava Šťastná (Jarka mmm)

Jarka mmm, 5. 11. 2016, 9.24

Vidím rozdíl v tom,že ten tablet vyzařuje...K té tuzce jsou alespoň knížky,které jdou prohlížet.

Lucie Chmielová (snany)

snany, 5. 11. 2016, 9.27

Přesně tak, bohužel

Zdeňka Slimáčková (Zdeňka S.)

Zdeňka S., 5. 11. 2016, 10.23

Dcera si taky občas pustí na tabletu hru s písmeny a baví ji to , naučila se už skoro celou abecedu, na chvíli proč ne?

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 4. 11. 2016, 22.09

Mě tedy přijde ujetá a navíc drahá, uvidím až syn vyrostě

Jaroslava Šťastná (Jarka mmm)

Jarka mmm, 4. 11. 2016, 22.14

V čem ujeta?

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 11. 2016, 8.20

Na tužku toho umí nějak moc a na mě už je všude moc elektroniky

Lucie Chmielová (snany)

snany, 5. 11. 2016, 8.19

Cena je šílená a takové hračky mají suplovat pozornost rodičů.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 11. 2016, 8.21

Přesně to si myslím také. A já nechci být nahrazena tužkou

Lucie Chmielová (snany)

snany, 5. 11. 2016, 8.27

Jaroslava Šťastná (Jarka mmm)

Jarka mmm, 5. 11. 2016, 9.20

To já opravdu taky ne...

Kamila Pecharová (Kamila Pecharová)

Kamila Pecharová, 4. 11. 2016, 22.03

Nemáme, zatím neplánujeme kupovat děti jsou malé, ale do budoucna doufám, že už tak drahá nebude nebo ji seženu na bazaru, protože ta cena je fakt děs

Jaroslava Šťastná (Jarka mmm)

Jarka mmm, 4. 11. 2016, 22.07

Také jsem si říkala,že by se to časem mohlo začít objevovat na bazarech. Teď je tp ještě dost nové...Nebo možná po vánocích,jestli se nekomu nesejdou dvě .

Lucie Chmielová (snany)

snany, 5. 11. 2016, 8.20

Elektronická tužka a knihy už je starší záležitost

Jaroslava Šťastná (Jarka mmm)

Jarka mmm, 5. 11. 2016, 9.18

Aha,tu tužku pro děti jsem nějak nezaznamenala,ale je fakt,že mě to nezajímalo.

jitkamety

jitkamety, 4. 11. 2016, 21.32

Zatim nemame ale uvazuju o koupi

Jaroslava Šťastná (Jarka mmm)

Jarka mmm, 4. 11. 2016, 21.37

vypadá super,ale ta cena....ehh...za nápad se platí no .

Soňa Bucková (Sooňaa)

Sooňaa, 4. 11. 2016, 22.37

To tedy..

patricia077

patricia077, 4. 11. 2016, 21.29

Taky o ní zatím neuvažuji, uvidíme časem..

Zdeňka Slimáčková (Zdeňka S.)

Zdeňka S., 4. 11. 2016, 21.15

Nemáme ji , je to sice zajímavé, ale myslím ,že té elektroniky je na děti až moc a je to u celkem drahé, raději si vezmeme pracovní sešit a pastelky dcera dostala od babičky takovou tužku,která hraje když se dotkne správného obrázku nebo výsledků, a bavilo ji to možná týden

Jaroslava Šťastná (Jarka mmm)

Jarka mmm, 4. 11. 2016, 21.39

Jj,je to hodně drahé. Bylo by to fajn na cesty nebo bych to doma vytáhla,když bych potřebovala děcko zabavit. Určitě by to nebylok dispozici pořád...Tu tužku,jak popisujete,znám,ale je to něco jiného. Tamta mluví,vysvětluje...

Zdeňka Slimáčková (Zdeňka S.)

Zdeňka S., 4. 11. 2016, 21.54

Jj já to neodsuzuji, a dnešní doba už je taková věřím, že děti určitě zabaví,ale mě dost odrazuje právě ta cena

Jaroslava Šťastná (Jarka mmm)

Jarka mmm, 4. 11. 2016, 21.58

Však si počkám,jestli jí výrazně nezlevnej atd.Za plnou cenu je to šílený.

Soňa Bucková (Sooňaa)

Sooňaa, 4. 11. 2016, 22.37

Ano a hlavne je k tomu spousta knizek..

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 11. 2016, 8.25

J8 si také myslím, že je moc elektronických věcí a na obyčejné knihy se zapomíná

Jaroslava Šťastná (Jarka mmm)

Jarka mmm, 5. 11. 2016, 9.19

Tak na knihy zapomínat nechci,jsem knihomol...a třeba ten tablet tu má vstup zakázán...

Lucie Chmielová (snany)

snany, 5. 11. 2016, 9.29

Souhlasím.