Petra Önder (petrao)

petrao, 8. 11. 2016, 21.20

Taky se v létě chystáme do Turecka

Kačka Jůzková (KackaPJ)

KackaPJ, 9. 11. 2016, 19.42

Není se čeho bát, hlavní heslo je: když se mají dobře rodiče, dítě taky (traduje se, že vycítí náladu a pocity). Jen doporučuju vybrat dobrý hotel i co se týče jeho rozlohy, aby bylo kde jezdit a chodit.

Petra Önder (petrao)

petrao, 1. 3. 2017, 17.15

Určitě, mi Teda jedeme za rodinou tak o to je to příjemnější

Lucie Smolová (Cherrynka)

Cherrynka, 1. 3. 2017, 16.22

Taky bych jela můj sen je Dubai To si můžu nechat ale jen zdát

Petra Önder (petrao)

petrao, 1. 3. 2017, 17.15

Už to není tak nereálné

Lucie Smolová (Cherrynka)

Cherrynka, 1. 3. 2017, 23.21

Zatím ještě jo musela bych našetřit a ted tam mám stejně strach jet

Jaroslava Šťastná (Jarka mmm)

Jarka mmm, 8. 11. 2016, 21.00

Tak to je super,že si to umíte takhle zařídit a že jste si to užili....

Petra Schoberová (Petra Schoberová)

Petra Schoberová, 8. 11. 2016, 14.40

Tak to musela být krásná dovolená

patricia077

patricia077, 8. 11. 2016, 10.35

Tak paráda, hlavně že jste si to užili..my byli s dcerou u moře, až když měla 20 měsíců, ale taky si to užila

Lucie Smolová (Cherrynka)

Cherrynka, 1. 3. 2017, 16.22

Taky se těší na naši společnou dovolenou na to se nezapomíná

patricia077

patricia077, 2. 3. 2017, 9.14

To rozhodně i když je to náročné .-)

Kateřina Mokřičková (Minnie)

Minnie, 8. 11. 2016, 10.05

Tp je fajn že jste si to užili taky přemýšlíme příští rok Kanáry, Itálie atd ale s cestovkou v Turecku musí být krásně, já bych ráda do Egypta jezdí tam moje mamka a podle fotek a vyprávění je to nádhera. Ale partner je trochu poprděnej, říkám mu že bouchnout u zadnice mu to může i tady.

Zdeňka Slimáčková (Zdeňka S.)

Zdeňka S., 8. 11. 2016, 9.06

Teda jste skvělí, já bych to asi takhle v pohodě nezvládla, ikdyž nemůžu posoudit, protože jsme nikam necestovali. Vím že děti to zvládají leckdy mnohem líp než rodiče

Katka

Katka, 8. 11. 2016, 8.22

Tak to jste odvážná rodina.

dáša Petrášová (dasza)

dasza, 8. 11. 2016, 5.37

Ka sem taky typ co by jel s miminem kamkoliv a kdykoliv!)))chvalim a je fajn ze ste si to uzily

Kateřina Mokřičková (Minnie)

Minnie, 8. 11. 2016, 10.07

Podle mě s miminem lepší než se staršimi, aspoň odpadá věčné ,,a kdy už tam budem" zase ti starší si to už užijí víc a pamatují si to. Podle mě není u dětí žádný věk nevhodný na cesty

Jaroslava Šťastná (Jarka mmm)

Jarka mmm, 8. 11. 2016, 21.02

Možná znudeni pubertaci,které otravuje přítomnost rodičů .

Lucie Smolová (Cherrynka)

Cherrynka, 1. 3. 2017, 16.26

Já někde čtla, že k mři až od 2 let, ale podle mě je to přehnaný. Myslím, že třeba už v cca roce se to dá taky