petrao, 8. 11. 2016, 21.20
Taky se v létě chystáme do Turecka
petrao, 1. 3. 2017, 17.15
Určitě, mi Teda jedeme za rodinou tak o to je to příjemnější
petrao, 1. 3. 2017, 17.15
Už to není tak nereálné
Petra Schoberová, 8. 11. 2016, 14.40
Tak to musela být krásná dovolená
patricia077, 8. 11. 2016, 10.35
Tak paráda, hlavně že jste si to užili..my byli s dcerou u moře, až když měla 20 měsíců, ale taky si to užila
patricia077, 2. 3. 2017, 9.14
To rozhodně i když je to náročné .-)
Tp je fajn že jste si to užili taky přemýšlíme příští rok Kanáry, Itálie atd ale s cestovkou v Turecku musí být krásně, já bych ráda do Egypta jezdí tam moje mamka a podle fotek a vyprávění je to nádhera. Ale partner je trochu poprděnej, říkám mu že bouchnout u zadnice mu to může i tady.
Katka, 8. 11. 2016, 8.22
Tak to jste odvážná rodina.