Adrianita, 17. 11. 2016, 23.57
Budu posílat. ☺ zatím ještě nemám vymyšlený dárek..
k.o.r.i.n.e.k, 18. 11. 2016, 7.19
Já také ne. Čekám až koho budu mít ?
rodinka, 18. 11. 2016, 16.45
Take pockam koho budu mit uz se tesim
k.o.r.i.n.e.k, 17. 11. 2016, 23.37
Tak je to spíš o tom kouzlu vánoc, nebojte se uričtě udělá
rodinka, 18. 11. 2016, 16.46
Urcite udela a hlavne to bude prekvapko
k.o.r.i.n.e.k, 17. 11. 2016, 22.05
Také jsem na to zvědavá a doufám že dost ?