Petra Schoberová, 28. 11. 2016, 7.18
já mam toto když projíždím fotky a vidím jaky byl maly uzlíček u věcí ani ne
k.o.r.i.n.e.k, 28. 11. 2016, 8.33
Jo u fotek mě to někdy také chytne
klarike1, 27. 11. 2016, 20.04
Já se taky někdy ráda pokochám, ale brečet mne ještě nenapadlo, zkusím
Adrianita, 27. 11. 2016, 19.23
Jasně,že ráda vzpomínám,nejen u oblečků,hlavně u fotek,to je normální. Ale spíš se usmívám,nebrečím