L.janicka.l, 30. 11. 2016, 22.00
Supr darek, taky by se mu asi libil
Adrianita, 30. 11. 2016, 20.38
Tak to je fajn, že jste ve VP vybrala i manželovi
Fuga, 30. 11. 2016, 20.23
já o koupi také uvažovala, ale nakonec z toho sešlo, přišlo mi to nerentabilní, ale je to hezká hračka pro chlapy
petrao, 30. 11. 2016, 20.06
Přesně tak, taky nám to nedělá dobře.
k.o.r.i.n.e.k, 30. 11. 2016, 20.44
Také nemám ráda bublinky, manžel ho také chtěl, ale má smůlu
louskacek2, 30. 11. 2016, 21.18
Já bublinky též nemusím ale manžel si v létě kupuje dost neochucene bublinkove vody...tak aspoň budu šetřit přírodu nekupovanim flašky PET
jitkamety, 30. 11. 2016, 17.43
jojo ve vp jsou hezke darecky jen bych ocenila do vanoc vic darku pro muze
Anna K., 30. 11. 2016, 18.01
Tak tak nežijem jen pro děti
petrao, 30. 11. 2016, 20.05
to je pravda ale tak zase z peněz co ušetříte za dárky pro děti, koupíte pro manžela něco podle jeho přání
k.o.r.i.n.e.k, 30. 11. 2016, 20.44
Také to tak beru, že jsem ušetřila za syna, tak mi zbylo na manžela
Zuzka Čtvrtečková, 30. 11. 2016, 17.29
Tak to je super, u nás Sodastream používá taky jen manžel Já mám zase na Vánoce pro Kubu auto od Smoby a pro Ondru hru a dnes dostane knížku Harryho Pottera ke svátku.Strašně ho oslovila v knihkupectví
rodinka, 30. 11. 2016, 15.47
Sodastream mame nekdy ho pouzivame vic nekdy mene ale jsem rada ze ho mame lahve se mi taky moc zamlovaji ale ja setrim bodiky na ten tehotensky pas(doufam ze ho budu brzo potrebovat ) a zase chci dat nejake bodiky Nanousovi