L.janicka.l

L.janicka.l, 30. 11. 2016, 22.00

Supr darek, taky by se mu asi libil

renata Singh (benca)

benca, 30. 11. 2016, 20.46

ja som tiez sodastream vyhrala pred 2 rokmi v sutazi na internete

Adrianita

Adrianita, 30. 11. 2016, 20.38

Tak to je fajn, že jste ve VP vybrala i manželovi

Fuga

Fuga, 30. 11. 2016, 20.23

já o koupi také uvažovala, ale nakonec z toho sešlo, přišlo mi to nerentabilní, ale je to hezká hračka pro chlapy

Lucie Chmielová (snany)

snany, 30. 11. 2016, 18.26

Super, že máte krásný dárek pro manžela U nás " bublinky" nepoužíváme, nedělá to dobře žaludku.

Petra Önder (petrao)

petrao, 30. 11. 2016, 20.06

Přesně tak, taky nám to nedělá dobře.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 30. 11. 2016, 20.44

Také nemám ráda bublinky, manžel ho také chtěl, ale má smůlu

Lucie Chlumecka (louskacek2)

louskacek2, 30. 11. 2016, 21.18

Já bublinky též nemusím ale manžel si v létě kupuje dost neochucene bublinkove vody...tak aspoň budu šetřit přírodu nekupovanim flašky PET

jitkamety

jitkamety, 30. 11. 2016, 17.43

jojo ve vp jsou hezke darecky jen bych ocenila do vanoc vic darku pro muze

Anna K.

Anna K., 30. 11. 2016, 18.01

Tak tak nežijem jen pro děti

Petra Önder (petrao)

petrao, 30. 11. 2016, 20.05

to je pravda ale tak zase z peněz co ušetříte za dárky pro děti, koupíte pro manžela něco podle jeho přání

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 30. 11. 2016, 20.44

Také to tak beru, že jsem ušetřila za syna, tak mi zbylo na manžela

dáša Petrášová (dasza)

dasza, 30. 11. 2016, 17.37

U nas nejdou bublinkovy stavy...takze to nemame..ale vim ze kamoska po tom taky prahla dloouho az ji to chlap koupil a mela neskutecnou radost

Zuzana Lišková (Zuzka Čtvrtečková)

Zuzka Čtvrtečková, 30. 11. 2016, 17.29

Tak to je super, u nás Sodastream používá taky jen manžel Já mám zase na Vánoce pro Kubu auto od Smoby a pro Ondru hru a dnes dostane knížku Harryho Pottera ke svátku.Strašně ho oslovila v knihkupectví

Lenka Hofbauerová (Leňulka)

Leňulka, 30. 11. 2016, 16.52

Sodastream nemáme pijeme jen vodu nebo šťávy Ale pokud po něm někdo prahne tak super dárek

rodinka

rodinka, 30. 11. 2016, 15.47

Sodastream mame nekdy ho pouzivame vic nekdy mene ale jsem rada ze ho mame lahve se mi taky moc zamlovaji ale ja setrim bodiky na ten tehotensky pas(doufam ze ho budu brzo potrebovat ) a zase chci dat nejake bodiky Nanousovi