Katka, 2. 12. 2016, 8.24
A brala jste vždy ATB nebo ne? Já už jsem čtvrté brát nechtěla v zájmu zachování svého zdraví. Ani dětská doktorka už nechtěla, aby se dítě krmilo atb ikdyž v minimální míře.
L.janicka.l, 1. 12. 2016, 22.56
Malo kdo by to vydrzel, vspomin na sve prvni kojeni mysleka jsem si ze ma zuby a oni to byli dasnicky ?
L.janicka.l, 3. 12. 2016, 6.46
A ted dela pri jidle kraviny a odsaje se a prisaje se jinam to boli jeste vic
Petra Schoberová, 1. 12. 2016, 22.14
to je krásné jste užasná, pěkně jste to zvladla
petrao, 1. 12. 2016, 21.20
Jste skvělá ze jste to vydržela!! Úžasné
L.janicka.l, 3. 12. 2016, 6.47
Auuuu
k.o.r.i.n.e.k, 1. 12. 2016, 18.04
Hlavně že jste to zvládla ? já dostala asi za měsíc zánět měla jsem zimnici a 40 ale naštěstí to ze mě syn vydal ?
Katka, 2. 12. 2016, 8.23
Akorát, že z toho zaníceného prsu se kojit nemá
k.o.r.i.n.e.k, 2. 12. 2016, 8.34
Mě laktační poradkyně poradila že ano a ze pak nebudou potřeba atb. Ze pokud z nej nebudu kojit tak to bude horší a fakt to pomohlo
Katka, 2. 12. 2016, 12.17
Tak odstříkávat se musí, to je jasné, ale mě doktorka říkala mléko vylévat, že je plné hnisu a dítě to bude těžko trávit.
k.o.r.i.n.e.k, 2. 12. 2016, 13.53
Neodsajete to tak důkladně jako dítě a pokud mléko vypadá klasicky tak normálně kojit a nic mléku prý není. Když bych je odsávala musela bych brát atb
Katka, 2. 12. 2016, 14.10
Tak já jsem měla atb 3x. Bohužel to nemělo jiné řešení, protože horečka 40, zimnice a menší absces v prsu - což se pak řeší chirurgicky. Musela jsem ještě chodit na kontrolu utz, že se to vstřebalo.
Katka, 1. 12. 2016, 17.08
Taky mě bradavky u prvního dítěte bolely tak 3-4 měsíce, ale fakt si zvykly. Mazala jsem bepanthenem. U druhého jsem chytala jeden zánět za druhým, takže po 4 měsích jsem s vděkem vzala na milost UM.
k.o.r.i.n.e.k, 1. 12. 2016, 18.03
Měla jsem to samé naštěstí to po pár měsících přešlo
patricia077, 1. 12. 2016, 15.47
Já dočetla a neusla ale můj syn jo naštěstí .-)..každé kojení není snadné, je to docela boj, já už to zažila u obou dětí
k.o.r.i.n.e.k, 1. 12. 2016, 18.02
Purelan je fajn také jsem ho měla