dáša Petrášová (dasza)

dasza, 2. 12. 2016, 6.14

Ja trpela na zanety hodne.ale nikdy sem neprestala kojit.. Ste skvela ze ste to dala i pres bilest...

Katka

Katka, 2. 12. 2016, 8.24

A brala jste vždy ATB nebo ne? Já už jsem čtvrté brát nechtěla v zájmu zachování svého zdraví. Ani dětská doktorka už nechtěla, aby se dítě krmilo atb ikdyž v minimální míře.

dáša Petrášová (dasza)

dasza, 2. 12. 2016, 13.09

Ne nikd..homeopatika.tvarod obklady a kojeni...vzdy to stacilo...proste tyden sem protrpela v horeckach a mega bolesti ale nikdy sem ani u dr nebyla.

L.janicka.l

L.janicka.l, 1. 12. 2016, 22.56

Malo kdo by to vydrzel, vspomin na sve prvni kojeni mysleka jsem si ze ma zuby a oni to byli dasnicky ?

Zdeňka Pazourová (Jamu)

Jamu, 3. 12. 2016, 6.09

Jo jo..dasnicky....maji sakra sili,taky znam

L.janicka.l

L.janicka.l, 3. 12. 2016, 6.46

A ted dela pri jidle kraviny a odsaje se a prisaje se jinam to boli jeste vic

Petra Schoberová (Petra Schoberová)

Petra Schoberová, 1. 12. 2016, 22.14

to je krásné jste užasná, pěkně jste to zvladla

Petra Önder (petrao)

petrao, 1. 12. 2016, 21.20

Jste skvělá ze jste to vydržela!! Úžasné

Zdeňka Slimáčková (Zdeňka S.)

Zdeňka S., 1. 12. 2016, 20.06

Taky vzpomínám na do krve rozpraskané bradavky ,. A teď v 10 měsících. 4 zuby a když kousne , tak to stojí za to

Zdeňka Pazourová (Jamu)

Jamu, 3. 12. 2016, 6.09

To se krouti i malicky u nohou,ze?

Zdeňka Slimáčková (Zdeňka S.)

Zdeňka S., 3. 12. 2016, 7.51

Jo to jo teda, a hlavně se vždycky řeknu, zařvu ..a lekne se i ona

L.janicka.l

L.janicka.l, 3. 12. 2016, 6.47

Auuuu

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 1. 12. 2016, 18.04

Hlavně že jste to zvládla ? já dostala asi za měsíc zánět měla jsem zimnici a 40 ale naštěstí to ze mě syn vydal ?

Katka

Katka, 2. 12. 2016, 8.23

Akorát, že z toho zaníceného prsu se kojit nemá

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 2. 12. 2016, 8.34

Mě laktační poradkyně poradila že ano a ze pak nebudou potřeba atb. Ze pokud z nej nebudu kojit tak to bude horší a fakt to pomohlo

Kateřina Mokřičková (Minnie)

Minnie, 2. 12. 2016, 9.37

Mě taky doktor řikal z toho prsu kojit hodně

Katka

Katka, 2. 12. 2016, 12.17

Tak odstříkávat se musí, to je jasné, ale mě doktorka říkala mléko vylévat, že je plné hnisu a dítě to bude těžko trávit.

Zdeňka Pazourová (Jamu)

Jamu, 3. 12. 2016, 6.11

Da to smysl,jak jinak by se to zlepsilo?

Kateřina Mokřičková (Minnie)

Minnie, 2. 12. 2016, 9.37

Mě dr na gyndě říkal kojit právě hodně z toho prsu

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 2. 12. 2016, 13.53

Neodsajete to tak důkladně jako dítě a pokud mléko vypadá klasicky tak normálně kojit a nic mléku prý není. Když bych je odsávala musela bych brát atb

Katka

Katka, 2. 12. 2016, 14.10

Tak já jsem měla atb 3x. Bohužel to nemělo jiné řešení, protože horečka 40, zimnice a menší absces v prsu - což se pak řeší chirurgicky. Musela jsem ještě chodit na kontrolu utz, že se to vstřebalo.

Zdeňka Pazourová (Jamu)

Jamu, 3. 12. 2016, 6.10

Ja vsude cetla,ze prave ma

Katka

Katka, 1. 12. 2016, 17.08

Taky mě bradavky u prvního dítěte bolely tak 3-4 měsíce, ale fakt si zvykly. Mazala jsem bepanthenem. U druhého jsem chytala jeden zánět za druhým, takže po 4 měsích jsem s vděkem vzala na milost UM.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 1. 12. 2016, 18.03

Měla jsem to samé naštěstí to po pár měsících přešlo

patricia077

patricia077, 1. 12. 2016, 15.47

Já dočetla a neusla ale můj syn jo naštěstí .-)..každé kojení není snadné, je to docela boj, já už to zažila u obou dětí

Jaroslava Šťastná (Jarka mmm)

Jarka mmm, 1. 12. 2016, 15.25

Jé když si vzpomenu na svoje kojení ,taky každý prisati hrozně bolelo,a to jsrm neměla kvasinky (nebo jsrm to nevěděla). Hodně jsrm mazala Purelanem,kterej mě fakt zachranil . Bolelo to jsk čert asi...měsíc? Možná dva.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 1. 12. 2016, 18.02

Purelan je fajn také jsem ho měla

Zdeňka Pazourová (Jamu)

Jamu, 3. 12. 2016, 6.12

Take mam,stridam s bepanthenem