Petra Schoberová, 6. 12. 2016, 14.01
..
AllaŠvecová, 6. 12. 2016, 7.50
Mala 16m -banan,mandarina,jablko...kapsicky,krupky,susenky,jogurty-vse dětské....pak dostala leporelo a weleda zubni pastu
Petra Schoberová, 6. 12. 2016, 14.02
super
AllaŠvecová, 6. 12. 2016, 14.44
Tak dneska dostala od svagrove coko figurku...noo,asi ho sni mamka s taťkou
patricia077, 6. 12. 2016, 7.49
Dostala ovoce, hračku, přesnídávku do ručičky, ale i lentilky, oříšky apod..miluje pistácie
Petra Schoberová, 6. 12. 2016, 14.02
super
patricia077, 6. 12. 2016, 15.20
.-)
Petra Schoberová, 6. 12. 2016, 7.21
to je asi nejlepší
Petra Schoberová, 6. 12. 2016, 5.59
tak zmrzlinku maly taky ochutnal .. Moc mu ale nejede on je spís na to "slane" .. Mě spís vadí ty lízatka ...
annicka, 5. 12. 2016, 23.48
Detske susenky nebo domaci a ovoce
Petra Schoberová, 6. 12. 2016, 5.25
jj to vyhraje
rennfri, 5. 12. 2016, 23.19
určitě je to zbytečně brzo mladší obávám se spoustu věcí ochutná dřív než by mi bylo milé od bráchy, ale jinak mlsky doma vedeme minimálně, když už tak kvalitnější (místo obyč gumových bonbonů Rakytníčky atp.) a začala jsem v ostražitosti co starší dostane polevovat poměrně pozdě jinak Mikuláše i adventní kalendář dávám s drobnějšíma hračkama a aktivitama, k tomu tam kluci dostali mrazem sušené ovoce od Mixitu a starší 2 Mixitky, které dostane jako sváču do lesní školky
Petra Schoberová, 6. 12. 2016, 5.25
taky pěkné dárečky
Dcerku držím vcelku úspěšně od cukru (až na malinké výjimky). Dneska dostala od babičky mikuláši dvě ozdobicky na stromeček a malou ovečku. Od dědy dostane knížku. Od nás nic,vyrobily jsme spolu mikuláše a byla nadšená . Zítra ho dá prarodičům a už se na to těší. Sousedka jí nadšeně dala cokoladovyho mikuláše a docela dost pernicku,tak to časem bude muset potaji zmizet. Blbý je,že jí dneska dala moje mamka jeden pernicek,takže ví,jak to chutná. Zatím se drží a nejí je,jen je prendava...
Petra Schoberová, 5. 12. 2016, 22.31
tak perníček snad není takové zlo
Petra Schoberová, 6. 12. 2016, 5.23
jo taaak tak to se urcite tesi na vaše
BonnieParker, 5. 12. 2016, 22.14
Já plánuju syna držet od cukru co nejdéle to půjde a vůbec si nepřipadam jako krkavci matka, vím, že pro něj dělám to nejlepší
Petra Schoberová, 5. 12. 2016, 22.30
přesne
annicka, 5. 12. 2016, 23.47
presne tak ! cim dele tiim lepe
Eliška Kozlova, 5. 12. 2016, 22.13
Prvního syna jsem od sladkosti uchranila do dvou let, dceru ani ne do roka, protože brácha se chtěl dělit a navíc mu nechutnala čokoláda tak ji ji nacpal, Nikolce zase chutná až moc. Ale u nás naštěstí stejně vede víc ovoce a zelenina. Na čokolády a bonbónky se objetuje maminka Naneštěstí nemáme problémy (diabetes, zubní kazy ani obezita) takže energii vybehame venku.
Petra Schoberová, 5. 12. 2016, 22.30
taky se mile ráda objetuju
Eliška Kozlova, 6. 12. 2016, 10.30
Ja když vidím sousedciny děti, ty mají sladkosti vyloženě zakázané, maminka jen zdravě peče, a oni pak somrovali bonbóny po vesnici. Nakonec povolila a klukům občas dopreje.