Zuzka Čtvrtečková, 17. 11. 2015, 23.05
Uf, tak tohle jsem vždycky nesnášela
a.nnysek, 16. 11. 2015, 18.51
brrr,pro mě horor,ale pomáhá
joice, 4. 11. 2015, 16.16
poznám ešte zo svojho detstva
Itany, 13. 10. 2015, 15.45
Dělávám a zabírá
nikihiphop, 11. 10. 2015, 19.03
Je super
mckvak, 7. 10. 2015, 16.44
Pomaha ale nechutna mi
Roxana, 18. 6. 2015, 13.25
Cibule a tymián je u nás nejčastější lék.Díky za tip
Janak, 9. 6. 2015, 13.59
Zajímavý recept s tím mlékem.
hellova, 2. 4. 2015, 12.48
To jsem nikdy nezkoušela.
janicka2, 8. 2. 2015, 18.18
Pry moc pomaha!