Aliisha, 21. 12. 2016, 20.07
Piju ho každý den a moc mi chutná. Také mě zajímá, kdy ho můžou děti.
Adrianita, 21. 12. 2016, 18.47
Moc ne, dcera se občas napije od manžela, který Caro pije, ale když jsme udělali jen jí, nepila to, od druhého je to vždy lepší. Kámoška vaří malé snad denně, od 2 let, možná dřív..
L.janicka.l, 21. 12. 2016, 17.35
Ja jsem si ji koupila v tehotenstvi a vubec me to nechutnalo
L.janicka.l, 21. 12. 2016, 20.50
Ja radci kavu at mam dite divoke ?
k.o.r.i.n.e.k, 22. 12. 2016, 22.42
Já si raději dám tohle než klasickou kávu
Petra Schoberová, 21. 12. 2016, 17.28
Dávám malemu cca od 15 měsicu "nězně" do mlíčka a čvachtá mu
Petra Schoberová, 22. 12. 2016, 4.55
je mi to jasné .. ´maly m občas to mličko docela bojkotuje a takto si dá "kafe" jako velký chlap s mamkou a tatkou
Fuga, 21. 12. 2016, 16.57
já bych řekla, že od doby, kdy mu chutná Je to rostlinné, jediná nevýhoda může být v tom ,že je to pražené, ale jinak mě nic nenapadá škodlivého
Blankasiro, 21. 12. 2016, 15.56
Myslím, že vnukovi to dávají i ve školce
rozhodně vhodné pro děti, dávám synovi Caro asi od dvou let, co mu zachutnalo...kupuju ale variantu Active s více vlákninou a výborně to pomáhá na střeva a vyprázdňování...navíc syn tomu říká, že mu připravuji kávu a nebere nám hrnky s obyč kávou tak často malé děti mají tendenci ochutnávat vše...