petrao, 10. 1. 2017, 15.17
Do Penny nechodím tak vůbec nevím, ale mamka to určitě zase bude sbírat
Jana82, 10. 1. 2017, 12.58
Ještě jsem neviděla leták, tak nemohu posoudit.
Petra Schoberová, 10. 1. 2017, 12.49
ještě nam ani nepřišel letak a co tam je?? Na fb bylo něco že má mít i billa?
patricia077, 10. 1. 2017, 10.06
Ještě nevím, nekoukala jsem, a to jsem večer v Penny nakupovala..
patricia077, 10. 1. 2017, 11.32
Taky jsem nevěděla, hlavně dle mě, to bude zas nad nějakou částku, a to já mám vždy drobný nákup...
L.janicka.l, 10. 1. 2017, 9.23
Chodime tam ale asi se neucastnime , vubec se me ty hracky nelibi a tech bodu, nechapu proc to nemaj jako jinde za 10 - 20b kdyby to bylo aspon neco pekneho
patricia077, 10. 1. 2017, 11.33
Hodně vidím maminky, jak shánějí body do Billy, tak tam je to asi lepší
Adrianita, 10. 1. 2017, 9.10
Penny nemám ráda,tak tam nechodíme.
AllaŠvecová, 10. 1. 2017, 8.38
Billa ma pro změnu Disney hrnecky
L.janicka.l, 10. 1. 2017, 10.05
Jsou v letaku
L.janicka.l, 10. 1. 2017, 11.22
U mas taky ne ale segra tam chodi