Adrianita, 12. 1. 2017, 9.34
Celkem normální,i naše malá putuje po posteli a spí v různých polohách.
Fuga, 12. 1. 2017, 9.29
na žábu spal náš starší pravidelně nebo prostrčené nohy skrz šprušle
Jana82, 12. 1. 2017, 8.25
Malá je taky vysazená na ponožky, jak může, tak si je hned sundá a dělá to i přes den. Pak ponožky vezme do ruky a pochoduje s nimi po bytě, nebo i ven si je bere.
petrao, 12. 1. 2017, 7.12
to je prdelka, panenka má úplně stejnou spací polohu
k.o.r.i.n.e.k, 12. 1. 2017, 23.23
já pokud jdu spát v ponožkách, tak je také hned pod dekou sundavám
Lenča Pešková, 11. 1. 2017, 22.31
Zrovna dneska jsem přemýšlela jak se větší děti vejdou do postýlky když té moji nestačí postel 2,60?
u nás pravidelně trčí ruce a nohy ze šprušlí má plno místo a stejně je natlačená napříč, skrčená nebo ruce, nohy zalomené...pořád ji kontroluji, protože se mi jednou probudila a křičela...zachytila si nožičku ve šprušli postýlky a nedařilo se jí vyndat ji ven...syn je zas schopen ležet napříč manželskou postelí