Kamila Pecharová, 13. 1. 2017, 23.14
Třeba má nějaké vzpomínky z minulého života
k.o.r.i.n.e.k, 12. 1. 2017, 23.13
Tyčinku na podporu kojení neznám ale dcera je super ?
patricia077, 13. 1. 2017, 9.53
Je v hodnocení produktů , ale nevím, zda pomáhá, každopádně měla jsem je i do porodnice, když by mne chytil hlad, ale je fakt, že jsou na mne dost tvrdé
k.o.r.i.n.e.k, 13. 1. 2017, 11.35
Pod názvem kojící tyčinka jsem jí nenašla, jak se jmenuje?
patricia077, 13. 1. 2017, 12.37
njn taky jsem ťulda, nenapsalo jsem to se správným názvem, jsou to ty cereální na podporu laktace, ale víte jak .-)..jsou spíš na chuť
patricia077, 12. 1. 2017, 11.44
A tak to se jí hodí stejně pro děti .-)
patricia077, 13. 1. 2017, 9.53
No my zas nechceme pochopit, že už nebudeme znovu mladé .-)
k.o.r.i.n.e.k, 12. 1. 2017, 23.14
Tak to je hezké já měla také oblečky po sobě ?
k.o.r.i.n.e.k, 13. 1. 2017, 8.33
Já tedy synovi nic z toho nedala, já se narodila v zimě a on v dubnu a nesedí ty velikosti a hlavně je to kluk
patricia077, 13. 1. 2017, 9.54
Moje dcera taky nosí věci po tetě, dokonce jednu mikču s Garfieldem i do školky...
k.o.r.i.n.e.k, 13. 1. 2017, 8.47
J8 tam měla hodně věcí jako teplé svetry a pak šatičky a růžové věcičky
patricia077, 13. 1. 2017, 9.56
Tak já dávám klukovi věci i po dceři, na doma je mi fakt jedno, jestli má fialovou nebo tak ..ale jak píšete, nesejdou se velikostně vůbec, každý se narodil jindy, a i když dcera měla vyšší porodní váhu, syn ji hned předhonil ..