Kamila Pecharová (Kamila Pecharová)

Kamila Pecharová, 13. 1. 2017, 23.14

Třeba má nějaké vzpomínky z minulého života

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 12. 1. 2017, 23.13

Tyčinku na podporu kojení neznám ale dcera je super ?

patricia077

patricia077, 13. 1. 2017, 9.53

Je v hodnocení produktů , ale nevím, zda pomáhá, každopádně měla jsem je i do porodnice, když by mne chytil hlad, ale je fakt, že jsou na mne dost tvrdé

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 13. 1. 2017, 11.35

Pod názvem kojící tyčinka jsem jí nenašla, jak se jmenuje?

patricia077

patricia077, 13. 1. 2017, 12.37

njn taky jsem ťulda, nenapsalo jsem to se správným názvem, jsou to ty cereální na podporu laktace, ale víte jak .-)..jsou spíš na chuť

Jana Svobodová (Fun)

Fun, 12. 1. 2017, 13.43

Zdeňka Slimáčková (Zdeňka S.)

Zdeňka S., 12. 1. 2017, 11.29

Moje ségra si zase vždycky schovávala hračky a oblečení, až zase bude malá .....

patricia077

patricia077, 12. 1. 2017, 11.44

A tak to se jí hodí stejně pro děti .-)

Markéta Kloudová (skřítek)

skřítek, 12. 1. 2017, 22.09

Jééé, to je ale vážně krásný.....

Zdeňka Slimáčková (Zdeňka S.)

Zdeňka S., 13. 1. 2017, 8.25

No jo nemohla pochopit, že už znovu malá nebude

patricia077

patricia077, 13. 1. 2017, 9.53

No my zas nechceme pochopit, že už nebudeme znovu mladé .-)

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 12. 1. 2017, 23.14

Tak to je hezké já měla také oblečky po sobě ?

Zdeňka Slimáčková (Zdeňka S.)

Zdeňka S., 13. 1. 2017, 8.29

Holky do dnes nosí trička a svetříky po nás, a dceřina nejoblíbenější sukýnka je právě po ségře ,

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 13. 1. 2017, 8.33

Já tedy synovi nic z toho nedala, já se narodila v zimě a on v dubnu a nesedí ty velikosti a hlavně je to kluk

patricia077

patricia077, 13. 1. 2017, 9.54

Moje dcera taky nosí věci po tetě, dokonce jednu mikču s Garfieldem i do školky...

Zdeňka Slimáčková (Zdeňka S.)

Zdeňka S., 13. 1. 2017, 8.38

Tak nějaké svetříky se dají nosit celoročně, máme je hlavně u babičky na převlékání a nemusíme vozit ssebou náhradní věci, i dupačky a tepláky, na vesnici na dvorek super Navíc já jsem narozená v lednu a sestra v únoru a jedna dcera je v lednu a druhá taky v únoru

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 13. 1. 2017, 8.47

J8 tam měla hodně věcí jako teplé svetry a pak šatičky a růžové věcičky

patricia077

patricia077, 13. 1. 2017, 9.56

Tak já dávám klukovi věci i po dceři, na doma je mi fakt jedno, jestli má fialovou nebo tak ..ale jak píšete, nesejdou se velikostně vůbec, každý se narodil jindy, a i když dcera měla vyšší porodní váhu, syn ji hned předhonil ..