petrao, 18. 1. 2017, 9.32
Tak schválně kdo vymyslí něco s čeho ještě nevytvořili Vánoční variantu možná Vánoční vejce
patricia077, 18. 1. 2017, 9.29
Znam nekupuji
jitkamety, 18. 1. 2017, 9.14
Ja je videla v tescu...a jakou maji chut?
Adrianita, 17. 1. 2017, 22.26
Dcerka je dostala od někoho na Mikuláše. Máme je otevřený, ale nikdo je nejí
k.o.r.i.n.e.k, 19. 1. 2017, 23.56
Ono je to napohled takové nic, a pro babičky ideální ty šetří
Lenča Pešková, 17. 1. 2017, 21.51
Tak ty neznám a ani bych je asi nekoupila