k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 19. 1. 2017, 23.31

Krabicové mléko na pití ještě neměl, kaši občas tak od roka a půl, vodu pije samotnou štávu nedávám, čaje dávám klasické ale i dětské leros, piškoty občas a to asi od roka, možná dříve ale spíš peču domácí dobrůtky

Klára Koberová (Klier)

Klier, 19. 1. 2017, 23.25

Tak piskoty mela mala asi kolem 8M poprve. Stavu ani caj do ted nak moc nechce,ma radsi obyc vodu. A plnotucne mliko pije od 17M,prestala jsem kojit a ted si kazdy rano vyzaduje mlicko s medem a krupicovou kasi mela ted nedavno 20M a mohla se po ni utlouct. Taky jsem se ze zacatku snazila ,at ta zivotosprava a start do jidla ma ten nejlepsi,takze plnooo veci u nas byl zakaz a cim je vetsi tim to omezujem. Sama si to vyzaduje,v horsim pripade sama vezme A tak nak uz se tomu neubranime,zachvili do skolky a tak Ale neodsuzuju nikoho nekdo to tak proste ma ,a tomu diteti neda plno veci a nejem diteti,i plno dospelych nepije mleko a tak

Kamila Pecharová (Kamila Pecharová)

Kamila Pecharová, 19. 1. 2017, 23.24

Mléko plnotučné po dohodě s lékařkou cca od roku a půl, čaj nechtěl a nechce ani teď ve třech letech.. Odjakživa pil jen vodu, teď chvíli má rád jablečný juice.. Piškoty cca od roku, krupicovou kaši s manželem nesnášíme, takže nedělám.. synovi jsem ji zkusila v roce a tříčtvrtě a bude po nás!

L.janicka.l

L.janicka.l, 20. 1. 2017, 9.28

Vsak na zizen je nejlepsi voda, tak je dobre, ze mu chutna. Kasi u nas taky nikdo nemusi, jen ja v tehu sem se mohla po ni uzrat, tak jsem zvedava na maleho, jestli ji bude jist

Alena Švecová (AllaŠvecová)

AllaŠvecová, 19. 1. 2017, 22.47

Mala poprvé ochutnala čisté mléko v 17m (dříve me to nenapadlo), vadu s kapkou stavy od 15m (teda mala se napila sama),caj ji zacal chutnat az v 17m, piskoty od roka, krup.kasi dostala v 16m a hodila mi ji na hlavu..snažím se to extra nehrotit,ale zase nechci aby prasila od mala

Zdenulkaa

Zdenulkaa, 19. 1. 2017, 22.02

Mleko plnotucne davam ochutnavat od 20 mesicu. Do roka jen detske caje, od roka davam jakekoli ovocne, ktere piji ja. Piskoty asi od roka. Krupicovou kasi nechce, ale davala jsem ve dvou letech. Jinak neresim, spis vseho s mirou. Klidne mu dam i parek, kdyz vim, ze pres 90prc masa.

Petra Pávová (Pávinka)

Pávinka, 19. 1. 2017, 21.44

na mléko jsme museli dávat pozor syn měl alergii na laktozu a ml. bílkovinu, snažím se, aby syn měl zdravou stravu al zároveň mu občas dám i sladkost pro radost třeba Brumíka nebo piškoty, nedávám mu ale chipsy a snažené, jak říkám hřešíme sladkým, jako útěcha mi je, že pije jen vodu a nic jiného nechce přijde mi, že když se od malinka naučí, že vše s míru je to lepší než když v 10 letech zjistí o co přišel a nic jiného by do pusy nechtěl. znáte to zakázané ovoce )) takže proč mu občas nedopřát ...

L.janicka.l

L.janicka.l, 20. 1. 2017, 9.30

Musim s vama souhlasit

Eliška Kozlová (Eliška Kozlova)

Eliška Kozlova, 19. 1. 2017, 21.17

Je pravda, ze u prvorozeneho jsem byla obezretnejsi. U dcery to bylo horší, chtěla jíst to co její o 4 roky starší brácha, nic ji nezakazuju, snažím se vyvážit zdravější stravou ze zahrádky a vařit pestrá jídla, spíše krajova. Jinak do dvou let jsem dávala 1-2x denně umělé mléko, pak kakao s krabicakem, provařené mléko v jídle asi od 10měs. Čaj tak různě Mates po sestinedeli po lzickach fenykl, Jirik ma 6,5 měs a ještě čaj neměl. Nic se nemá přehánět, škodliviny jsou bohužel stejně všude

Markéta Kloudová (skřítek)

skřítek, 19. 1. 2017, 21.00

Jen taková vsuvka - taky jsem byla v podobné skupině a odešla jsem z opačného důvodu. Neměla jsem nervy na ty paní, co vyfotili jak krmí půlroční miminko knedlíkem s gulášem a byly děsně ukřivděné, že je někdo zkritizoval. Chce to všeho s mírou, každopádně základních doporučení bych se určitě držela - mléčné výrobky když už tak ne dřív než v roce, žádný zbytečný cukr ani instantní výrobky (kaše, čaje,...) a co nejméně průmyslově vyráběných potravin.

Aliisha

Aliisha, 19. 1. 2017, 21.32

S tím naprosto souhlasím!

Markéta Kloudová (skřítek)

skřítek, 19. 1. 2017, 21.39

A ještě k tomu tam mám hrubku a už to nejde opravit, stydím se....

Aliisha

Aliisha, 19. 1. 2017, 21.42

Já to po sobě raději ani nečtu. Bych se musela stydět od rána do večera Tady Vám to určitě odpustí

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 19. 1. 2017, 23.32

Jo ty knedlíky také nedávám a samý cukr, syn občas něco sladkého dostane, ale necpu ho denně Kinder čokoládou

Petra Pávová (Pávinka)

Pávinka, 20. 1. 2017, 12.49

také souhlasím, raději vaří ze základních surovin než polotovary, mě samotné to vyvolává alergie a ekzémy

Lucie Chmielová (snany)

snany, 19. 1. 2017, 20.54

Krabicové mléko nedávám, krupicovou kaši děti nechtějí, na pití máme různé čaje (šťavu ne) , piškoty syn jí ( dcera nechce). Ať se každý stravuje jak mu je libo, neřeším ostatní lidi. Vadí mi jídlo u babiček- typu levného párku, tavené sýry, monte ( a podobné " dobroty").....

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 19. 1. 2017, 23.33

Zrovna tavené sýry nikdo v rodině nechápe proč nedávám, prý je to zdravé a ty tavící soli neřeší ..

Nikola Vaverková (nikolava)

nikolava, 19. 1. 2017, 20.49

Vsem dekuji za nazory