Fuga, 27. 1. 2017, 8.54
to je pravda, že člověk nedomyslí něco i v dospělosti
Eliška Kozlova, 26. 1. 2017, 23.21
Ja strčila vidličku na maso do zásuvky, hezky to tam pasovalo, bylo mi 11, ehem no ... a pak se je snažte uhlídat a chránit ? a ta vidlicka měla plastovou rukojet, jen jsem vyhodila pojistky.
Fuga, 27. 1. 2017, 8.53
tak koukám, že člověk není rozumný nikdy, že
k.o.r.i.n.e.k, 28. 1. 2017, 17.01
To je pěkné to manžel si hrát s vidličkou u zubů a praskl si s ní kus zubu
Eliška Kozlova, 28. 1. 2017, 17.39
Au, to muselo bolet.
Syn už ořezávátko taky zkoušel. Zařízl si nehet. Ale bylo mu teda tak rok a půl. Taky vždy, když loupu brambory nutně potřebuje škrabku, kterou máme dost ostrou. Vymyslela jsem mu jeho vlastní z otevíráku. Když tu čtu o něčem v nose, tak jsem si ještě vybavila, že jsem mu už 2x z nosu tahala bonbónek za čurání. Když porovnám se starší dcerou, tak je na svůj věk dost chytrý, ale je to prostě pacholek.
Kamila Pecharová, 26. 1. 2017, 21.46
Synovec si strčil voskovku do nosu, kus mu tam zůstal a to mu bylo 8! Přitom je to chytrý kluk, nyní je na gymplu... Někdy to ty děti nedomyslí..
k.o.r.i.n.e.k, 28. 1. 2017, 17.03
Tak to je síla, já jako malá asi tříletá strčila prst do zásuvky, přestěhvali jsme se do nového bytu a rodiče tam zatím nedali ty chrániče
k.o.r.i.n.e.k, 26. 1. 2017, 21.40
Děti rádi zkoušejí úplně vidím syna že by to zkusil také
petrao, 26. 1. 2017, 21.13
Zkoušel si ostříhat nehty ořezávátkem to je trumbera, ale zase už vi že se to nevyplatí zkoušet