Adéla Kadlusová (Adelinka)

Adelinka, 27. 1. 2017, 9.04

chudák, musel si to vyzkoušet

Jaroslava Štěpánková (slunicko)

slunicko, 27. 1. 2017, 8.07

Synovi byl rok a samozřejmé musím MIT oči na stopkách. Všechno otvírá a zkouma

dáša Petrášová (dasza)

dasza, 27. 1. 2017, 5.33

V 5ti ma narok byt trdlo....;)my sme trdla cely zivot nekdy a na veku nezalezi..

Fuga

Fuga, 27. 1. 2017, 8.54

to je pravda, že člověk nedomyslí něco i v dospělosti

Adéla Kadlusová (Adelinka)

Adelinka, 27. 1. 2017, 9.05

také si myslím

Eliška Kozlová (Eliška Kozlova)

Eliška Kozlova, 26. 1. 2017, 23.21

Ja strčila vidličku na maso do zásuvky, hezky to tam pasovalo, bylo mi 11, ehem no ... a pak se je snažte uhlídat a chránit ? a ta vidlicka měla plastovou rukojet, jen jsem vyhodila pojistky.

Fuga

Fuga, 27. 1. 2017, 8.53

tak koukám, že člověk není rozumný nikdy, že

Adéla Kadlusová (Adelinka)

Adelinka, 27. 1. 2017, 9.05

tak to bylo štěstí

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 28. 1. 2017, 17.01

To je pěkné to manžel si hrát s vidličkou u zubů a praskl si s ní kus zubu

Eliška Kozlová (Eliška Kozlova)

Eliška Kozlova, 28. 1. 2017, 17.39

Au, to muselo bolet.

Lucie Chmielová (snany)

snany, 26. 1. 2017, 22.48

Kluci jsou koumácí celý život, čím chytřejší toho chtějí víc vyzkoušet

Nikol Vacková (Kolicitta)

Kolicitta, 26. 1. 2017, 21.58

Syn už ořezávátko taky zkoušel. Zařízl si nehet. Ale bylo mu teda tak rok a půl. Taky vždy, když loupu brambory nutně potřebuje škrabku, kterou máme dost ostrou. Vymyslela jsem mu jeho vlastní z otevíráku. Když tu čtu o něčem v nose, tak jsem si ještě vybavila, že jsem mu už 2x z nosu tahala bonbónek za čurání. Když porovnám se starší dcerou, tak je na svůj věk dost chytrý, ale je to prostě pacholek.

Kamila Pecharová (Kamila Pecharová)

Kamila Pecharová, 26. 1. 2017, 21.46

Synovec si strčil voskovku do nosu, kus mu tam zůstal a to mu bylo 8! Přitom je to chytrý kluk, nyní je na gymplu... Někdy to ty děti nedomyslí..

Zdeňka Slimáčková (Zdeňka S.)

Zdeňka S., 26. 1. 2017, 21.43

Moje sestra když byla malá , tak si chtěla zkusit osmažit prst a ponořila koneček do horkého oleje na pánvičku

Adéla Kadlusová (Adelinka)

Adelinka, 27. 1. 2017, 9.06

au

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 28. 1. 2017, 17.03

Tak to je síla, já jako malá asi tříletá strčila prst do zásuvky, přestěhvali jsme se do nového bytu a rodiče tam zatím nedali ty chrániče

Zdeňka Slimáčková (Zdeňka S.)

Zdeňka S., 28. 1. 2017, 17.40

Mě dcera taky strčila do zásuvky sponku, no naštěstí se nic nestalo,..

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 26. 1. 2017, 21.40

Děti rádi zkoušejí úplně vidím syna že by to zkusil také

Petra Önder (petrao)

petrao, 26. 1. 2017, 21.13

Zkoušel si ostříhat nehty ořezávátkem to je trumbera, ale zase už vi že se to nevyplatí zkoušet