L.janicka.l, 27. 1. 2017, 17.01
V nejakym historickym filmu, jsem videla ubor na svatebni noc. Bylo to neco jak dve sesita prosteradla na hore to melo diru na hlavu a druhou malou dole, vsak vite na co ???
petrao, 27. 1. 2017, 20.38
Tak to je vtipné a jednoduché
Lenča Pešková, 27. 1. 2017, 20.38
Tak to je dobrý ?
Aliisha, 28. 1. 2017, 21.04
Tak to je dobré
petrao, 27. 1. 2017, 16.41
co vyrobit hru pro novomanžele s úkoly .-)
Blankasiro, 27. 1. 2017, 16.22
Tak to mě taky nenapadá, do 50Kč asi bych také něco vyrobila, třeba rámeček na společnou fotku
Katka, 27. 1. 2017, 16.11
uháčkovat podvazek