Adrianita, 30. 1. 2017, 14.35
My jeli s manželem a malou 4 hodiny vlakem a jsem ráda, že jsme nejeli autobusem. Přece jen ve vlaku je větší pohodlí, volnost pohybu, záchody. Řidič nemá právo vás vyhodit kvůli pláči, ale přece jen, když se zašijete do kupé, máte klid od pohledů lidí. A tak daleko bych jela autem, pokud máte možnost. Zastavíte podle potřeby a budete mít klid..
L.janicka.l, 30. 1. 2017, 15.39
Jeste to vsechno zvazim,asi pojedu tim vlakem, autem se mi moc nechce
k.o.r.i.n.e.k, 30. 1. 2017, 14.33
Syn 21 měsíců jel jen 7 km a řval v autobuse jak píchlé tele, takže já bych jela spíš vlakem. CO to vyzkoušet na nějaké krattší trase?
L.janicka.l, 30. 1. 2017, 15.36
To urcite vyzkousime jeste
L.janicka.l, 30. 1. 2017, 15.35
Asi mate hodne deti, co vydrzi bez breku
Lenča Pešková, 30. 1. 2017, 13.22
Máte můj obdiv. Já se bojím než i do Prahy? ale taky bych jela spíš vlakem. Je to přece jen pohodlnější a je tam možnost projiti. Nevím kam jedete ale prý třeba RegioJet mají i vagón s dětským koutkem.
k.o.r.i.n.e.k, 30. 1. 2017, 14.34
Také plánuji Prahu a asi vyhraje vlak, i když je to na tři hodiny oproti hoďce a půl autobusu nebo autu ..
L.janicka.l, 30. 1. 2017, 15.34
Ja prave sednu do busu a za 2 h jsem v praze, par zastavek metrem a kousek autobusem, takhle musim jit 1km na nadrazi, pak asi 15km courakem, prestup na rychlik do čb, tam dalsi prestup. I proto jsem si myslela ze by byl autobus lepsi
Lenča Pešková, 30. 1. 2017, 18.24
Tak zase 2 hodiny to není zase tak moc. Naplánujte to na spinkani a mohlo by to být fajn
L.janicka.l, 30. 1. 2017, 18.38
Kazdy den spi jinac, tohle se planovat neda
L.janicka.l, 30. 1. 2017, 15.31
Ja jsem to jezdila bezne, hlavne jsem jezdila rano, prislo me to lepsi nez odpoledne,jeste asi v prvnim mesici nez jsem zjistila ze budu mit prcka ?
Fuga, 30. 1. 2017, 12.32
nevím jak malé dítko, ale já bych byla raději pro vlak. Je tam záchod a může se proběhnout nebo i vy, popř. i natáhnout na sedačky. A když už kupé z vás bude mrtvé, tak ať si ho vymění buď oni nebo vy
L.janicka.l, 30. 1. 2017, 15.29
Skoro 5m to mate asi pravdu
patricia077, 30. 1. 2017, 11.24
Tak hlavně máte ještě malé mimi, že? Je to náročné i pro dospěláka natož dítě a cestování v zimě je doslova opruz s prominutím..ono je jedno jak dlouho jedete, pamatuji si, že když jsem ještě sama neměla děti, jeli jsme s partnerem safari busem a jedno dítě ne už tak malé, tam furt řvalo a ten pán, co to komentoval, tak mu ruply nervy a udělal scénu nejen těm rodičům, ale užili jsme si i my, všichni jsme se tvářili rozpačitě ..jako rodiče zato nemůžou že!
L.janicka.l, 30. 1. 2017, 11.31
A toho ja se bojim, ze se nekdo rozzlobi vsude se najde nejakej blb co to nesnese, vsude slysim kdyz mas dite tak sed doma nez bude hodne, to bych mohla sedet 10let
patricia077, 30. 1. 2017, 11.43
Bohužel na to musíte být připravená, třeba to bude v klidu, ale jak sama píšete, blbové jsou a budou..moje sestřenka dokud měla dvě malé děti, jezdila busem až z Francie, kde žije, se třemi už ne a teď má čtyři děti..
L.janicka.l, 30. 1. 2017, 12.41
To uz by neuhlidala
patricia077, 30. 1. 2017, 13.04
chápu .-)
L.janicka.l, 30. 1. 2017, 15.28
Ja se taky vyhejbam, jennze do nekonecna nemuzu rikat, je jeste malej, neni pripravenej atdd..