Lenča Pešková, 1. 2. 2017, 15.19
Moc dobře ? spala tak asi dvě hodiny ?byla tak otlacena ze se na ni pak daly hrát piškvorky ?
Aliisha, 1. 2. 2017, 21.08
Tak teď jsem se zasmála
Jana82, 1. 2. 2017, 14.06
To měla nějaký divoký sny
Lenča Pešková, 1. 2. 2017, 13.25
Asi jo? pořídíme další matrace ?
k.o.r.i.n.e.k, 6. 2. 2017, 17.05
Aspoň máte matrace, jinak by to bolelo
Katka, 1. 2. 2017, 11.16
No prostě se potřebovala trošku roztáhnout
Lenča Pešková, 1. 2. 2017, 13.26
Ale fakt jenom malinko ?
Lenča Pešková, 1. 2. 2017, 13.27
Jo to je přesný. Nechápu jak ani ne 80 cm dítě dokáže zabrat dva metry ?
patricia077, 1. 2. 2017, 9.03
Když jsme spali u našich, máme rozkládací sedačku a matrace je na zemi a dcera v noci odcestovala a ráno jsme ji chudinku našli spát pod stolkem jako pejska, ale byla maximálně spokojená )))
Adrianita, 1. 2. 2017, 8.34
Tak to je dobrý
k.o.r.i.n.e.k, 1. 2. 2017, 8.19
Já dnes spala v nohách postele protože synsi ustlal kolmo tam kde mám bezne hlavu ?
Lenča Pešková, 1. 2. 2017, 13.25
U nás mám i nohy na hlavě ?
k.o.r.i.n.e.k, 6. 2. 2017, 17.04
Já bych je také měla na hlavě, ale já se posunula dolů a spala jsem našikmo