Aliisha

Aliisha, 11. 3. 2017, 20.58

Díky za tipy, ale já zůstanu jen tady. Víc času nemám

L.janicka.l

L.janicka.l, 11. 3. 2017, 20.57

Zajimave, ale to uz bych nemela na nic jineho cas

Lucie Chmielová (snany)

snany, 11. 3. 2017, 20.46

Alíka znám. Pro někoho jenž má hodně času mohou být Vaše odkazy přínosné. Já jsem vesměs ráda, že v týdnu " zajdu" tady a na nic jiného čas nemám.

Václava Kounová (vendy.z)

vendy.z, 12. 3. 2017, 19.57

Lenka Hermanová (Lenourecek)

Lenourecek, 11. 3. 2017, 20.38

Většinu znám, ale dalšího žrouta času už nechci

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 11. 3. 2017, 22.34

Přesně řečeno, tenhle web je hrozný žrout času Syn spí a já místo něčeho užitečného jsem tady

Lenka Hermanová (Lenourecek)

Lenourecek, 12. 3. 2017, 14.12

Tady jsem většinou, když uspávám nebo když mám hotovo a zůstane mi chvilička. Ale i tak ...

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 12. 3. 2017, 14.13

Teď třeba zrovna syn zase spí, až se vzbudí jdeme na návštěvu a já místo umytí nádobí po obědě jsem zase tady

patricia077

patricia077, 11. 3. 2017, 20.25

něco i znám, ale nemám na to kdy, stačí mi to tady a už nic jiného nestíhám skoro

Adrianita

Adrianita, 11. 3. 2017, 19.27

Nemusí to být špatné, ale to už bych asi nedělala nic jiného

Dáda Vrbová (dadinkamaminka)

dadinkamaminka, 11. 3. 2017, 19.54

Je to jako brigádka Takže trošku času by vám to určitě zabralo...

Jaroslava Šťastná (Jarka mmm)

Jarka mmm, 11. 3. 2017, 19.15

Můj email prosím nikde neuvadejte,děkuji.

Dáda Vrbová (dadinkamaminka)

dadinkamaminka, 11. 3. 2017, 19.20

Neuvádím nikam žádný email a už vůbec ho neuvádím,když ho ani neznám

Jaroslava Šťastná (Jarka mmm)

Jarka mmm, 11. 3. 2017, 21.12

Psala jsem to jen pro jistotu;),kdyby tu bylnekde někde vidět, neříkám,že ho uvádíte.

Dáda Vrbová (dadinkamaminka)

dadinkamaminka, 11. 3. 2017, 21.26

Pokud mi ho někdo sám nedá,tak bych si to v žádném případě nedovolila,nemusíte mít strach

Alexandra Wolfová (Alexandra)

Alexandra, 13. 3. 2017, 0.43

Jarko, nebojte... Nikde tu e-maily ani jine osobni údaje videt nejsou. ?

Jaroslava Šťastná (Jarka mmm)

Jarka mmm, 11. 3. 2017, 21.27

To jsem ráda ,někdo by s tím totiž vůbec neměl problém...jak vás neznám,tak jen pro jistotu .

Lucie Smolová (Cherrynka)

Cherrynka, 11. 3. 2017, 19.14

Ještě na portálu chytrazena.cz ...

Dáda Vrbová (dadinkamaminka)

dadinkamaminka, 11. 3. 2017, 19.19

Tam nechodím,nelíbí se mi to tam Soutěžím a soutěžím už hooodně dlouho,nikdy jsem ještě nic nevyhrála a navíc ty dárky v chytrém kontu mě nijak nezaujaly. A taky stojí některé opravdu hodně bodů,což není pro mě žádná motivace Ale ted bude velikonoční hledačka,tak té se zůčastním :´)