Aliisha, 11. 3. 2017, 20.58
Díky za tipy, ale já zůstanu jen tady. Víc času nemám
L.janicka.l, 11. 3. 2017, 20.57
Zajimave, ale to uz bych nemela na nic jineho cas
Lenourecek, 11. 3. 2017, 20.38
Většinu znám, ale dalšího žrouta času už nechci
k.o.r.i.n.e.k, 11. 3. 2017, 22.34
Přesně řečeno, tenhle web je hrozný žrout času Syn spí a já místo něčeho užitečného jsem tady
Lenourecek, 12. 3. 2017, 14.12
Tady jsem většinou, když uspávám nebo když mám hotovo a zůstane mi chvilička. Ale i tak ...
k.o.r.i.n.e.k, 12. 3. 2017, 14.13
Teď třeba zrovna syn zase spí, až se vzbudí jdeme na návštěvu a já místo umytí nádobí po obědě jsem zase tady
patricia077, 11. 3. 2017, 20.25
něco i znám, ale nemám na to kdy, stačí mi to tady a už nic jiného nestíhám skoro
Adrianita, 11. 3. 2017, 19.27
Nemusí to být špatné, ale to už bych asi nedělala nic jiného
dadinkamaminka, 11. 3. 2017, 19.54
Je to jako brigádka Takže trošku času by vám to určitě zabralo...
dadinkamaminka, 11. 3. 2017, 19.20
Neuvádím nikam žádný email a už vůbec ho neuvádím,když ho ani neznám
dadinkamaminka, 11. 3. 2017, 21.26
Pokud mi ho někdo sám nedá,tak bych si to v žádném případě nedovolila,nemusíte mít strach
dadinkamaminka, 11. 3. 2017, 19.19
Tam nechodím,nelíbí se mi to tam Soutěžím a soutěžím už hooodně dlouho,nikdy jsem ještě nic nevyhrála a navíc ty dárky v chytrém kontu mě nijak nezaujaly. A taky stojí některé opravdu hodně bodů,což není pro mě žádná motivace Ale ted bude velikonoční hledačka,tak té se zůčastním :´)