marqueta, 16. 3. 2017, 21.34
My jsme na tom se vzděláním podobně, jen manžel má navíc VOŠ. Když jsme se poznali, tak jsme to vůbec neřešili a to že má vošku jsem zjistila až asi za půl roku. Nijak jsme to neřešili a užívali si jeden druhý a naší zamilovanosti
klarike1, 16. 3. 2017, 21.12
Mám vysokoškoláka a jsem za to ráda, máme tím pádem víc společných témat. Navíc manžel na VŠ i učí. Ale nebylo to při hledání rozhodující.
Aliisha, 16. 3. 2017, 20.58
Je to hloupost. Razím teorii, že peníze vzdělání nevydělá.
Katka, 17. 3. 2017, 7.59
Úředníci mají tak 15
k.o.r.i.n.e.k, 21. 3. 2017, 22.34
Také záleží jak který, pokud má praxi a je třeba na finančáku, tak je na to lépe
marqueta, 17. 3. 2017, 7.56
Máte pravdu, kdybych se totiž držela toho, co jsem studovala, nevydělala bych si tolik kolik teď. Je to chuti a vůli se učit, spousta mých zákazníků mi nevěřilo, že nemám strojárnu, ale chtěla jsem být úřednicí
Kamila Pecharová, 16. 3. 2017, 20.54
Někdy jsou ty s učňákem o mnoho lepší než s VŠ.. Neřešila bych! S manželem máme oba maturitu, já měla v plánu dělat VŠ, když jsme se poznali (nakonec to nevyšlo) ale partner by mne 100% podporoval
Aliisha, 16. 3. 2017, 20.59
Taky máme oba maturitu a nevadí nám to
Lenča Pešková, 16. 3. 2017, 20.21
Neřeším co maji za školu ale spíš jesrli se jim chce pracovat nebo ne. Strejda um druhého kolena ma 4 VŠ a makat se mu nechce. A zase chlap co ma "jen" maturitu tak pracuje
Lenourecek, 16. 3. 2017, 20.01
Muž má střední s maturitou, já VŠ a bylo mi to úplně jedno, prostě si rozumíme ?
Fuga, 16. 3. 2017, 19.44
můj manžel má také výšku a po pravdě, trochu jsem na to hleděla, lépe řečeno chtěla jsem, aby měl maturitu, vysokou jsem neřešila. Ale netvrdím, že jsem si ho vybrala podle toho.
Katka, 16. 3. 2017, 19.08
Jsem s mužem od 16 let, to byl on na gymnáziu a já na obchodní akademii. Já jsem poté vysokou školu dostudovala, on má vystudované 4 roky z 5 na PřF MU Brno, ale stejně si myslím, že je i bez "papíru" v mnoha oblastech mnohem inteligentnější než já, nakonec vykonává manuální profesi a paradox je, že mnohem lépe placenou, než by dostal jako vysokoškolák ;o) Nikdy jsme to neřešili, já si jako vysokoškolák rozhodně nepřipadám jako něco víc a v praxi vidím, že se dá v životě prosadit i bez vysoké školy. Naopak si myslím, že je trochu zvrácenost, že chce každý vystudovat vysokou školu a sedět v kanceláři, když je pak málo elektrikářů, instalatérů apod.
k.o.r.i.n.e.k, 16. 3. 2017, 19.43
V mém oboru mám tak málo, že je lepší jít někam na zónu, takže bez vejšky je to někdy fakt lepší
no to je pravda, já jako vystudovaná jsem děla ve stejné fabrice jako manžel za 12tis.a on za 30tis. (čistého). Kolikrát ty dělníci mají víc než úředníci. Mě by to teda v kanceláři ani nebavilo i když na to mám školy, radši dělám rukama a vidím za sebou kus práce (výrobků) než jen třeba papíry
Aliisha, 16. 3. 2017, 21.01
Je vidět, že se práce nebojíte
L.janicka.l, 17. 3. 2017, 10.33
Presne ?
L.janicka.l, 17. 3. 2017, 10.32
Ono pak vam na pohovoru reknou kolikrat, ze vas nemuzou zaplatit a kdybyste mela jenom stredni ze by vas zaplatili