pouzarovaj, 23. 3. 2017, 20.51
mně to nepřijde jako úplný podvod..bude to opět klasický věrnostní program stránek..klikačka, psaní, užívání webovek a bude se jim plnit knihovna receptů...
Aliisha, 23. 3. 2017, 21.43
Mám stejný názor
dadinkamaminka, 24. 3. 2017, 7.08
A inzeráty na vyplnování dotazníků zde mají co dělat ? To je snad stejné nebo se pletu ? Co vám na tom konkrétně vadí? Tak když nemáte zájem,tak tento příspěvek přejděte a jděte dál,ne ?
patricia077, 24. 3. 2017, 8.49
Mně osobně to nevadí, akorát to prostě nevyužiji .-)
rodinka, 7. 4. 2017, 15.14
Taky mi to tu nevadi,kdo chce at precte
Katka, 23. 3. 2017, 20.07
Mixér už mám
L.janicka.l, 23. 3. 2017, 20.25
Ten ma snad kazdy ☺
Katka, 23. 3. 2017, 20.32
Každý ne, jsou lidi co nemají doma stůl a lustr viz včerejší výměna manželek
L.janicka.l, 23. 3. 2017, 20.35
Je to smutne
Blankasiro, 23. 3. 2017, 20.39
dobrá narážka koukala jsem dneska ráno...holt každý má jiné priority
Adrianita, 23. 3. 2017, 22.06
Na to už moc nekoukám. Už tam chodí jen zoufalci. Asi se nikdo nehlásí, když navýšili odměnu na 100 litrů..
L.janicka.l, 23. 3. 2017, 20.43
Brzo bude hotovo, a pak bude vic vareni ☺
L.janicka.l, 23. 3. 2017, 20.02
Neverim tomu, urcite je to neco jako pyramida (letadlo), vzdy kdyz slysim poslete mi emil ja vam poslu pozvanku, jsou to chytaky na lidi
k.o.r.i.n.e.k, 23. 3. 2017, 20.17
Přesně a já ty pyramidy tak moc nemám ráda a hlavně už tu jeden příspěvek paní dávala, tak nevím proč znova?
k.o.r.i.n.e.k, 23. 3. 2017, 21.29
také si to myslím
L.janicka.l, 23. 3. 2017, 22.02
Take si rikam,
Aliisha, 23. 3. 2017, 21.43
Také tomu nevěřím.
k.o.r.i.n.e.k, 23. 3. 2017, 19.48
Já tedy budu radši vkládat recepty sem a hodnotit. I to mi zabírá dost času a víc ho nemám
L.janicka.l, 23. 3. 2017, 20.02
Presne
Blankasiro, 23. 3. 2017, 20.39
a určitě je to přínosnější než výše zmíněná webová stránka
Aliisha, 23. 3. 2017, 21.43
Souhlasím