klarike1

klarike1, 26. 3. 2017, 10.50

My jsme kupovali v klasickém hračkářství - Bambule, Pompo, Dráčik...

Nikola Vaverková (nikolava)

nikolava, 26. 3. 2017, 9.33

Já nakupuju na Feedu, ale mají i v Lidlu super hračky. Občas i Pepco

Aliisha

Aliisha, 26. 3. 2017, 20.54

Lidl má skvělé dřevěné hračky!

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 27. 3. 2017, 21.08

Lidl je fajn a když je dobrá akce v Tescu tak to také stojí někdy za to

Aliisha

Aliisha, 27. 3. 2017, 21.10

Tesco je super i na oblečení

patricia077

patricia077, 28. 3. 2017, 9.37

jak kdy no

Kristynka Veselá (Kikinka30)

Kikinka30, 26. 3. 2017, 9.14

Bambule mame ted nove kartu

Iveta Láznická (lazna)

lazna, 26. 3. 2017, 8.38

Nakupujeme převážně v bambuli nebo v dráčiku. A nebo jinde.

Zdeňka Slimáčková (Zdeňka S.)

Zdeňka S., 26. 3. 2017, 7.42

Když chci nějakou konkrétní hračku, tak jí objednám ze stránek kde je nejlevnější... Jinak u nás je Pompo a Bambule tak vybírám přímo v obchodě

Mygara

Mygara, 26. 3. 2017, 7.20

špuntík, malvík, feedo v Praze, ale většinou nakoupím kdekoliv

Lenka Hermanová (Lenourecek)

Lenourecek, 26. 3. 2017, 4.52

Malvik nebo Feedo, pokud chci hračky nové, ale většinou nejdřív projedu bazárky a podívám se, jestli tu hračku neseženu tam

Lucie Smolová (Cherrynka)

Cherrynka, 25. 3. 2017, 20.53

Já ráda nakupuj v Pepco v Dráčiku

L.janicka.l

L.janicka.l, 25. 3. 2017, 22.43

To u nas neni a do budejc kvuli tomu nepojedu ? jednou sem tam byla a maji fakt spoustu hezkych veci, jen by meli sit obchodu udelat hustejsi

Lucie Smolová (Cherrynka)

Cherrynka, 26. 3. 2017, 11.31

To Pepco taky u nás není, je v sousedním městě, takže ok, ale mohli by to mít u nás, když jsme okresní město.... v Pepcu to je dost levný

L.janicka.l

L.janicka.l, 26. 3. 2017, 15.06

To mate pravdu

L.janicka.l

L.janicka.l, 25. 3. 2017, 20.19

Ja objednavam z feeda a s tim spojenym kiidem, vetsinou beru i jine veci nez hracky, jednou jsem objednala z prodeti.cz

Fuga

Fuga, 25. 3. 2017, 20.07

já jdu většinou po konkrétní hračce, a pak zadám v heurece, že chci Prahu