klarike1, 26. 3. 2017, 10.50
My jsme kupovali v klasickém hračkářství - Bambule, Pompo, Dráčik...
Aliisha, 26. 3. 2017, 20.54
Lidl má skvělé dřevěné hračky!
k.o.r.i.n.e.k, 27. 3. 2017, 21.08
Lidl je fajn a když je dobrá akce v Tescu tak to také stojí někdy za to
Aliisha, 27. 3. 2017, 21.10
Tesco je super i na oblečení
patricia077, 28. 3. 2017, 9.37
jak kdy no
Mygara, 26. 3. 2017, 7.20
špuntík, malvík, feedo v Praze, ale většinou nakoupím kdekoliv
Lenourecek, 26. 3. 2017, 4.52
Malvik nebo Feedo, pokud chci hračky nové, ale většinou nejdřív projedu bazárky a podívám se, jestli tu hračku neseženu tam
L.janicka.l, 25. 3. 2017, 22.43
To u nas neni a do budejc kvuli tomu nepojedu ? jednou sem tam byla a maji fakt spoustu hezkych veci, jen by meli sit obchodu udelat hustejsi
L.janicka.l, 26. 3. 2017, 15.06
To mate pravdu
L.janicka.l, 25. 3. 2017, 20.19
Ja objednavam z feeda a s tim spojenym kiidem, vetsinou beru i jine veci nez hracky, jednou jsem objednala z prodeti.cz
Fuga, 25. 3. 2017, 20.07
já jdu většinou po konkrétní hračce, a pak zadám v heurece, že chci Prahu