jitkamety

jitkamety, 7. 4. 2017, 8.09

Ja mam s praci pred materskou dobre zkusenosti,mela jsem moc super kolektiv

Kristynka Veselá (Kikinka30)

Kikinka30, 7. 4. 2017, 7.23

Pravda,urednici to je zvlastni rasa....

patricia077

patricia077, 7. 4. 2017, 12.45

jj tak všude něco, ale šéf by se měl chovat korektně že

Zdeňka Slimáčková (Zdeňka S.)

Zdeňka S., 6. 4. 2017, 23.14

No ono je to v dnešní době celkem běžné, že se s obyčejnými lidmi jedná jako se služebnictvem. někdy stačí jen to chování úředníků na různých úřadech .

patricia077

patricia077, 7. 4. 2017, 12.46

taky to nechápu a kolikrát i se zákazníkem

Lenka Hofbauerová (Leňulka)

Leňulka, 6. 4. 2017, 21.23

To se mi stalo jen v jedné v práci, jejich chování děs a děsně moc potřebovali lidi, tak jsem přidělala problém tím, že jsem dala okamžitou výpověď a šla domů, když mi dotekli nervy. Jejich boj mají se umět chovat

patricia077

patricia077, 6. 4. 2017, 21.38

Vsak spravne

Lenka Diasová (Lenča Pešková)

Lenča Pešková, 6. 4. 2017, 21.02

Musím říct ze jsem zazila v praci jen dobrý kolektiv. Ve škole hruza ale v práci dobrý

Lucie Smolová (Cherrynka)

Cherrynka, 7. 4. 2017, 11.13

Já měla jen brigády a zatím jen děs O práci jsem žádala snad 10x a nic

Lenka Diasová (Lenča Pešková)

Lenča Pešková, 7. 4. 2017, 12.43

Nj. J brigadnikum se asi malokde chovají slušně a hlavne "vyziraji " tu praci která se zaměstnancům delat nechce ?

patricia077

patricia077, 7. 4. 2017, 12.46

Kristynka Veselá (Kikinka30)

Kikinka30, 6. 4. 2017, 20.47

No narazit na b....je mozne vsude,chce to se obnet a mit doma oporou

patricia077

patricia077, 6. 4. 2017, 21.12

To chce no

Janako

Janako, 6. 4. 2017, 21.17

Lidé​ jdou všude stejní, jen jde o to, jaky bude ten šéf.

Lucie Chmielová (snany)

snany, 6. 4. 2017, 20.34

Pracovala jsem v soukromém i státním sektoru, zaměstnavatelé se ke mě vždy chovali slušně. Vše je o lidech a už příliš nezáleží zda je firma státní nebo soukromá. Koncem srpna mi končí smlouva a musím si najít jinou školku a upřímně mám z toho docela obavy.

dáša Petrášová (dasza)

dasza, 6. 4. 2017, 20.42

Me nastesti prodlouzi..taky nechci jinam..porad nekde neco hledaj..ale kdyz pak vidim ten kolektiv atd..uf...neeee..jeste ze dalsi rok muzu byt vklidu..

patricia077

patricia077, 6. 4. 2017, 21.11

A proc neprodlouzi tj taky des ale aspoň to vite dopredu no nejhorší kdyz delate prvni poslední a oni vam ani neřeknou ze vas uz nechtějí

Lucie Chmielová (snany)

snany, 6. 4. 2017, 21.42

Ne, že by semnou pan ředitel nebyl spokojený, snad spíše naopak, ale moje pozice je závislá na integrovaných dětech, takže pokud teď někdo z dětí současných nebo i nových nedonese papír z PPP nebo z SPC nemohou mi od září smlouvu prodloužit.

patricia077

patricia077, 7. 4. 2017, 12.46

aha ..tak to je taky mrzuté..

pouzarovaj

pouzarovaj, 6. 4. 2017, 20.00

u nás bylo blbé jednání, když jsem chtěla "proplatit" (čerpat) dovolenou mezi MD a RD, ale jinak ok... (státní instituce)

patricia077

patricia077, 6. 4. 2017, 21.10

Vsude něco co

Lucie Smolová (Cherrynka)

Cherrynka, 7. 4. 2017, 11.15

Hodně lidí říká, že jehorší je, když chce někdo žádat o dovolenou prý v létě, nevím proč. Ale tady v okolí je to problém. Prý se taky stává, že se šéf naštve, když chce chlap být dva dny doma, když se mu narodí dítě.

patricia077

patricia077, 7. 4. 2017, 12.47

Aliisha

Aliisha, 6. 4. 2017, 19.55

Ano, zažila. Ani na chci být konkrétní. Jen bych se zase rozčila

patricia077

patricia077, 6. 4. 2017, 21.10

To verim

renata Singh (benca)

benca, 6. 4. 2017, 19.16

v statnej dobre ale v sukromnej som zazila aj namyslencov velkych, teraz dobry kolektiv super, jednu sefku som mala taka, ze ked niekto urobil nieco nedobre ani nevynadala nikomu , taka uz nebude

patricia077

patricia077, 6. 4. 2017, 20.03

Tak to byla super baba