jitkamety, 7. 4. 2017, 8.09
Ja mam s praci pred materskou dobre zkusenosti,mela jsem moc super kolektiv
patricia077, 7. 4. 2017, 12.45
jj tak všude něco, ale šéf by se měl chovat korektně že
patricia077, 7. 4. 2017, 12.46
taky to nechápu a kolikrát i se zákazníkem
patricia077, 6. 4. 2017, 21.38
Vsak spravne
Lenča Pešková, 6. 4. 2017, 21.02
Musím říct ze jsem zazila v praci jen dobrý kolektiv. Ve škole hruza ale v práci dobrý
Lenča Pešková, 7. 4. 2017, 12.43
Nj. J brigadnikum se asi malokde chovají slušně a hlavne "vyziraji " tu praci která se zaměstnancům delat nechce ?
patricia077, 7. 4. 2017, 12.46
patricia077, 6. 4. 2017, 21.12
To chce no
Janako, 6. 4. 2017, 21.17
Lidé jdou všude stejní, jen jde o to, jaky bude ten šéf.
patricia077, 6. 4. 2017, 21.11
A proc neprodlouzi tj taky des ale aspoň to vite dopredu no nejhorší kdyz delate prvni poslední a oni vam ani neřeknou ze vas uz nechtějí
patricia077, 7. 4. 2017, 12.46
aha ..tak to je taky mrzuté..
pouzarovaj, 6. 4. 2017, 20.00
u nás bylo blbé jednání, když jsem chtěla "proplatit" (čerpat) dovolenou mezi MD a RD, ale jinak ok... (státní instituce)
patricia077, 6. 4. 2017, 21.10
Vsude něco co
patricia077, 7. 4. 2017, 12.47
Aliisha, 6. 4. 2017, 19.55
Ano, zažila. Ani na chci být konkrétní. Jen bych se zase rozčila
patricia077, 6. 4. 2017, 21.10
To verim
patricia077, 6. 4. 2017, 20.03
Tak to byla super baba