rodinka, 13. 4. 2017, 21.58
Tak to je dobra tradice
k.o.r.i.n.e.k, 15. 4. 2017, 18.04
To já pravda, já ačkoliv nikdy do hospod nechodila, tak než jsem měla malého, tak jsem chodila na zelené pivo
Adrianita, 13. 4. 2017, 16.45
Máme taky a k večeři hráškovou polévku. Může být cokoliv zeleného, co dodá sílu na celý rok
Aliisha, 13. 4. 2017, 13.24
U nás ne. Byl batát a maso