Aliisha, 21. 4. 2017, 21.00
Jen jděte. Alespoň si tam i odpočinete
pouzarovaj, 21. 4. 2017, 20.47
myslím že můžete
Katka, 21. 4. 2017, 18.30
Na pleť je ajurvédský čaj NIMBA, ale nevím jestli se může při kojení.
Lenča Pešková, 21. 4. 2017, 13.16
Klasicke osetreni pleti si myslim ze vam neublizi.
Aliisha, 21. 4. 2017, 21.00
Také ji používám a je nejlepší
Fuga, 21. 4. 2017, 12.18
řekla bych, že po 6tinedělí tím nic nezkazíte, takže hurá do toho
Katka, 21. 4. 2017, 11.35
Je to hormonální, já to mám celý život, nejen v těhotenství. Vždy zhoršení před ovulací a před ms.
Katka, 21. 4. 2017, 18.29
Tak to já radši akné, než něco zobat.
Aliisha, 21. 4. 2017, 21.01
Prášky na akné bych také nebrala
Katka, 21. 4. 2017, 19.33
Já nemám štítnou žlázu, takže beru denně tabletu hormonů a to mi stačí, žádné další doplňky nechci, ani to většinou nepomáhá, protože v těle všechno funguje v různých kombinacích.