Aliisha

Aliisha, 21. 4. 2017, 21.00

Jen jděte. Alespoň si tam i odpočinete

pouzarovaj

pouzarovaj, 21. 4. 2017, 20.47

myslím že můžete

renata Singh (benca)

benca, 21. 4. 2017, 19.11

ja myslim, ze kozmeticke kludne, zihlavovy caj ale cerstva trhana zihlava, to precistuje, sesternica mala dost velke problemy s akne a pouziva mary kay a ma krasnu pokozku, ja mam rosaceu tiez s tym neviem ako dalej

Katka

Katka, 21. 4. 2017, 18.30

Na pleť je ajurvédský čaj NIMBA, ale nevím jestli se může při kojení.

Lenka Diasová (Lenča Pešková)

Lenča Pešková, 21. 4. 2017, 13.16

Klasicke osetreni pleti si myslim ze vam neublizi.

Jana Kamírová (jajulaš)

jajulaš, 21. 4. 2017, 12.55

ja bych počkala, hormony jsou hormony

Nikola Vaverková (nikolava)

nikolava, 21. 4. 2017, 12.38

já používám micelární vodu od biodermy a pomáhala mi hodně

Aliisha

Aliisha, 21. 4. 2017, 21.00

Také ji používám a je nejlepší

Lucie Smolová (Cherrynka)

Cherrynka, 21. 4. 2017, 12.30

V této době bych už šla já mám ráda sonodermabrazi. Je sice trochu dražší, ale jednou za dva měsíce si na to zajdu. Mám rozšířené póry a tato metoda je opravdu stáhne!!

Fuga

Fuga, 21. 4. 2017, 12.18

řekla bych, že po 6tinedělí tím nic nezkazíte, takže hurá do toho

Katka

Katka, 21. 4. 2017, 11.35

Je to hormonální, já to mám celý život, nejen v těhotenství. Vždy zhoršení před ovulací a před ms.

Lucie Smolová (Cherrynka)

Cherrynka, 21. 4. 2017, 12.30

Já mám póry a akné stále beru na to Acnevac a je to lepší

Katka

Katka, 21. 4. 2017, 18.29

Tak to já radši akné, než něco zobat.

Lucie Smolová (Cherrynka)

Cherrynka, 21. 4. 2017, 19.21

Fakt?? to já jsem už na léky zvyklá, beru kvůli nemoci

Aliisha

Aliisha, 21. 4. 2017, 21.01

Prášky na akné bych také nebrala

Katka

Katka, 21. 4. 2017, 19.33

Já nemám štítnou žlázu, takže beru denně tabletu hormonů a to mi stačí, žádné další doplňky nechci, ani to většinou nepomáhá, protože v těle všechno funguje v různých kombinacích.