Žofinka, 26. 4. 2017, 20.11
díky, ráda se podívám
pouzarovaj, 26. 4. 2017, 20.09
díky za tip
Fuga, 26. 4. 2017, 19.26
já jsem také ráda za každý vzorek
L.janicka.l, 26. 4. 2017, 19.12
Teda tech je
Adrianita, 26. 4. 2017, 16.21
Od Nivey mně chodí e-maily a tam myslím posílají vzorečky jen, když vás vylosují, nebo se pletu?
k.o.r.i.n.e.k, 4. 5. 2017, 21.02
Tak to už asi bude pryč ne? Když je to pro prvních 1000
Anna K., 26. 4. 2017, 16.11
Tak objednáno díky