pouzarovaj

pouzarovaj, 2. 5. 2017, 20.24

jj

Nikola Vaverková (nikolava)

nikolava, 2. 5. 2017, 19.45

Jo je to škoda

Jana Jankovičová (Janna)

Janna, 2. 5. 2017, 19.36

Jo, jo, je to škoda...

L.janicka.l

L.janicka.l, 2. 5. 2017, 18.58

Takova devastace je hnus

Jaroslava Šťastná (Jarka mmm)

Jarka mmm, 2. 5. 2017, 18.55

Jj...

Anna Bernatová (annahb)

annahb, 2. 5. 2017, 18.45

je to škoda

Kristynka Veselá (Kikinka30)

Kikinka30, 2. 5. 2017, 17.59

Jojo je to des,co se deje.....

patricia077

patricia077, 2. 5. 2017, 18.34

ostuda no to slyšet..

L.janicka.l

L.janicka.l, 2. 5. 2017, 18.59

To je

Zdeňka Slimáčková (Zdeňka S.)

Zdeňka S., 2. 5. 2017, 17.57

Jo je to fakt, někteří myslí jenom na sebe..

patricia077

patricia077, 2. 5. 2017, 18.33

nechápu proč se tak chováme!

L.janicka.l

L.janicka.l, 2. 5. 2017, 18.59

My ne, to jiny ...

patricia077

patricia077, 2. 5. 2017, 19.21

já to myslím obecně

Janako

Janako, 2. 5. 2017, 17.47

O tom už se tu psalo několikrát, je to škoda no...

patricia077

patricia077, 2. 5. 2017, 18.33

jj já vím psalo, ale když už to řekne odborník veřejně je to ostuda českého národa

Janako

Janako, 2. 5. 2017, 18.45

To je pravda. Ale třeba se to děje i jinde...

Anna Bernatová (annahb)

annahb, 2. 5. 2017, 18.46

ostuda to teda je

patricia077

patricia077, 2. 5. 2017, 19.20

L.janicka.l

L.janicka.l, 2. 5. 2017, 19.00

Vsak se podivejte jak se na cechy divaji ve svete jako na zlodeje, ted pribudou nicitele prirody

patricia077

patricia077, 2. 5. 2017, 19.20

no je fakt že naše pověst fakt není dobrá jeden známý z Kolumbie když jel do Prahy tak si vezl kufr deodorantů protože si myslel že tady nejsou k dostání, chápete to!

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 2. 5. 2017, 21.50

Přesně, člověk začne mluvit česky a už jsou podezíraví. Byla jsem v Drážďanech na trzích a dávali tam ochutnávku štoly zadarmo a lidi si brali po jednom a mluvící česky po několika a ten pán pak radši nic dalšího na ochutnávku ani nedal

patricia077

patricia077, 3. 5. 2017, 7.48

TJ ostuda

L.janicka.l

L.janicka.l, 2. 5. 2017, 20.11

Tak ted jste me rozesmala ? asi tam jezdi k nim bez nich

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 2. 5. 2017, 21.49

asi je tam pak kradou proto si to myslel to je tedy vizitka

patricia077

patricia077, 3. 5. 2017, 8.32

fakt netuším