pouzarovaj, 2. 5. 2017, 20.24
jj
L.janicka.l, 2. 5. 2017, 18.58
Takova devastace je hnus
patricia077, 2. 5. 2017, 18.34
ostuda no to slyšet..
L.janicka.l, 2. 5. 2017, 18.59
To je
patricia077, 2. 5. 2017, 18.33
nechápu proč se tak chováme!
L.janicka.l, 2. 5. 2017, 18.59
My ne, to jiny ...
patricia077, 2. 5. 2017, 19.21
já to myslím obecně
Janako, 2. 5. 2017, 17.47
O tom už se tu psalo několikrát, je to škoda no...
patricia077, 2. 5. 2017, 18.33
jj já vím psalo, ale když už to řekne odborník veřejně je to ostuda českého národa
Janako, 2. 5. 2017, 18.45
To je pravda. Ale třeba se to děje i jinde...
patricia077, 2. 5. 2017, 19.20
L.janicka.l, 2. 5. 2017, 19.00
Vsak se podivejte jak se na cechy divaji ve svete jako na zlodeje, ted pribudou nicitele prirody
patricia077, 2. 5. 2017, 19.20
no je fakt že naše pověst fakt není dobrá jeden známý z Kolumbie když jel do Prahy tak si vezl kufr deodorantů protože si myslel že tady nejsou k dostání, chápete to!
k.o.r.i.n.e.k, 2. 5. 2017, 21.50
Přesně, člověk začne mluvit česky a už jsou podezíraví. Byla jsem v Drážďanech na trzích a dávali tam ochutnávku štoly zadarmo a lidi si brali po jednom a mluvící česky po několika a ten pán pak radši nic dalšího na ochutnávku ani nedal
patricia077, 3. 5. 2017, 7.48
TJ ostuda
L.janicka.l, 2. 5. 2017, 20.11
Tak ted jste me rozesmala ? asi tam jezdi k nim bez nich
k.o.r.i.n.e.k, 2. 5. 2017, 21.49
asi je tam pak kradou proto si to myslel to je tedy vizitka
patricia077, 3. 5. 2017, 8.32
fakt netuším