Václava Kounová (vendy.z)

vendy.z, 19. 5. 2017, 13.53

album jsme si koupili, ale ještě nemáme ani jednu magnetku

MysicaDini

MysicaDini, 12. 6. 2017, 15.24

Dobrý den, jak dosbíráme album, tak mohu pak věnovat zbytek.

Václava Kounová (vendy.z)

vendy.z, 13. 6. 2017, 12.47

Děkuji, budete hodná

L.janicka.l

L.janicka.l, 19. 5. 2017, 11.16

Za celou tu akci jsme tam nakoupili jen jednou za 300

rodinka

rodinka, 19. 5. 2017, 10.11

Vubec tam nenakupuju

Zdeňka Slimáčková (Zdeňka S.)

Zdeňka S., 19. 5. 2017, 9.28

U nás naštěstí COOP není, ani nevím, co se tam sbírá, stačilo mi šmoulíci v Lidlu

Lenka Hofbauerová (Leňulka)

Leňulka, 19. 5. 2017, 9.31

u nás zase není Lidl takže nějaké šmouly jsme nesbírali, viděla jsem reklamu a ani se mi nelíbí

Zdeňka Slimáčková (Zdeňka S.)

Zdeňka S., 19. 5. 2017, 9.33

Mi taky moc ne, ale dceři ano, takže byla mánie

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 19. 5. 2017, 9.45

Ono je všude něco já dostala spoustu smoulů ale nemáme všechny

Fuga

Fuga, 19. 5. 2017, 9.25

nemůžu pomoci, nemáme ho v okolí, tak tam nechodím

patricia077

patricia077, 19. 5. 2017, 9.18

My teprve začali a vzhledem k tomu, že tam moc neutratíme, jde to pomalu ..a hlavně mě tam štvou, máme tu tři obchody a já tam něco sháněla, co měli v letáku a ve třetím obchodě, když to neměli jsem se ptala a prý to ani nedostanou, že prý jen některé vybrané obchody v republice, tak proč to sakra cpou do letáku?!

Lenka Hofbauerová (Leňulka)

Leňulka, 19. 5. 2017, 9.33

jj to znám s tím mě taky štvou. Ale vzhledem k tomu, že pak už tu máme jen Flop a Trefa Jednotu a jinak větnamce si moc nepomůžu. Chodím nejčastěji to Coopu za jedno to mám nejblíž a za druhé takový rozdíl v cenách, s jinými obchody zde, není.

patricia077

patricia077, 19. 5. 2017, 9.39

no ono je to všude stejné jednou levnější to jednou tohle já včera polítala Kauf Penny a kdoví co ještě a nic moc většinou akce od čt a nic už

L.janicka.l

L.janicka.l, 19. 5. 2017, 11.14

Jak je neco v akci tak to nema jenom coop ale ani v penny .. casto nic nemaj

Lenka Hofbauerová (Leňulka)

Leňulka, 19. 5. 2017, 11.33

jj v penny kam jezdíme co je nejbližší tak věčně věků nemají mletou sladkou papriku, takže tu mi kupují rodiče u nich vždycky celou krabici

L.janicka.l

L.janicka.l, 19. 5. 2017, 11.38

U nas vetsinou nemaj kavu, maslo, jogurty atd

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 20. 5. 2017, 8.16

Tak to u nás máme štěstí, že v Penny mají i věci v akci, ale ono je to trochu mimo město a asi tam moc lidí nechodí Já tak jednou za půl roku ...

L.janicka.l

L.janicka.l, 20. 5. 2017, 8.23

U nas je kousek od namesti a duchodci tam maji vzdy sraz to je neco nez se objedou a v patek uz je tam zas spoustu prazaku

Kristynka Veselá (Kikinka30)

Kikinka30, 19. 5. 2017, 9.17

Bohuzel nemame v okoli....

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 19. 5. 2017, 9.01

Bohužel tam nenakupuji a ani pořád nevím jestli ho u nás máme