MysicaDini, 12. 6. 2017, 15.24
Dobrý den, jak dosbíráme album, tak mohu pak věnovat zbytek.
L.janicka.l, 19. 5. 2017, 11.16
Za celou tu akci jsme tam nakoupili jen jednou za 300
rodinka, 19. 5. 2017, 10.11
Vubec tam nenakupuju
k.o.r.i.n.e.k, 19. 5. 2017, 9.45
Ono je všude něco já dostala spoustu smoulů ale nemáme všechny
Fuga, 19. 5. 2017, 9.25
nemůžu pomoci, nemáme ho v okolí, tak tam nechodím
patricia077, 19. 5. 2017, 9.18
My teprve začali a vzhledem k tomu, že tam moc neutratíme, jde to pomalu ..a hlavně mě tam štvou, máme tu tři obchody a já tam něco sháněla, co měli v letáku a ve třetím obchodě, když to neměli jsem se ptala a prý to ani nedostanou, že prý jen některé vybrané obchody v republice, tak proč to sakra cpou do letáku?!
patricia077, 19. 5. 2017, 9.39
no ono je to všude stejné jednou levnější to jednou tohle já včera polítala Kauf Penny a kdoví co ještě a nic moc většinou akce od čt a nic už
L.janicka.l, 19. 5. 2017, 11.14
Jak je neco v akci tak to nema jenom coop ale ani v penny .. casto nic nemaj
L.janicka.l, 19. 5. 2017, 11.38
U nas vetsinou nemaj kavu, maslo, jogurty atd
k.o.r.i.n.e.k, 20. 5. 2017, 8.16
Tak to u nás máme štěstí, že v Penny mají i věci v akci, ale ono je to trochu mimo město a asi tam moc lidí nechodí Já tak jednou za půl roku ...
L.janicka.l, 20. 5. 2017, 8.23
U nas je kousek od namesti a duchodci tam maji vzdy sraz to je neco nez se objedou a v patek uz je tam zas spoustu prazaku
k.o.r.i.n.e.k, 19. 5. 2017, 9.01
Bohužel tam nenakupuji a ani pořád nevím jestli ho u nás máme