patricia077, 20. 5. 2017, 9.20
tohle téma je hodně široké a bohužel i dnes se s ním setkáváme hodně často myslím že toho hodně již bylo řečeno a pořád to nestačí
Blankasiro, 20. 5. 2017, 20.58
Děti to tak.mají přirozeně dokud nezačnou přijímat názory svých rodičů. To se týká i rasismu vůči bílým
k.o.r.i.n.e.k, 19. 5. 2017, 21.27
Ukázat to pozitivní co se těm lidem daří a že by člověk měl nejdřív člověka poznat
L.janicka.l, 19. 5. 2017, 21.12
Zadne divadlo pro verejnost, ale pravdu
k.o.r.i.n.e.k, 20. 5. 2017, 8.10
To je hezky řečeno Ale většinou je vše buď pozitivní nebo negativní fakt objektivní kampaň jsem neviděla
L.janicka.l, 20. 5. 2017, 8.19
To ja taky ne
Adrianita, 19. 5. 2017, 21.07
Prostě stop divným pohledům nebo dokonce nevhodným poznámkám či urážkám. Stop předsudkům a přehlížení nejen u doktora. Určitě bych tam natočila různé modelové situace, případně rozhovory s některými menšinami. Aby to bylo poutavé, pestré, nejen teoretické.
k.o.r.i.n.e.k, 20. 5. 2017, 8.11
Jenomže je problém, že ty urážky jsou z obou stran. Ani jedna strana si nemá co vyčítat ...
L.janicka.l, 20. 5. 2017, 10.49
S tim musim souhlasit