baru86, 26. 5. 2017, 9.53
Jsem si musela najít, co to vůbec je a v čem je to bio...no asi po tom neprahnu =)
patricia077, 26. 5. 2017, 9.31
Přestěhovali jsme se do domu a tady je klasický krb, líbí se mi to, akorát teda dřevo máme letos čerstvé, takže bude vysychat dva roky, ale těším se na první zapálení
Fuga, 26. 5. 2017, 9.02
nemáme, jen jsme o něm slyšeli
L.janicka.l, 26. 5. 2017, 7.55
Nemame
k.o.r.i.n.e.k, 26. 5. 2017, 7.55
Já si říkám, že je to zbytečnost ale někomu se to třeba líbí ...
Aliisha, 26. 5. 2017, 20.08
Třeba to adminky nějak pořeší
k.o.r.i.n.e.k, 26. 5. 2017, 3.08
Na tohle téma už tu jedna diskuze byla a to celkem nedávno. .
pospisilovaL, 26. 5. 2017, 1.12
Už mám doma biokrb delší domu a teď jsme pořídili ještě jeden na chalupu. Líbí se mi, že je hodně jednoduchý na údržbu a vypadá moc pěkně a jak už se tu jednou píše instalace je vážně snadná.. Náš biokrb jinak máme z www.biokrby.cz