Lucie Smolová (Cherrynka)

Cherrynka, 26. 5. 2017, 11.56

Zkušenost nemám, ale překvapuje mě, co všechno bio ještě bude.... nesnáším bio

Jaroslava Šťastná (Jarka mmm)

Jarka mmm, 26. 5. 2017, 10.36

Mě se to vůbec nelíbí

Lucie Smolová (Cherrynka)

Cherrynka, 26. 5. 2017, 11.56

Já bych to nechtěla už jen kvůli tomu, že je to bio. Mám na to averzi

baru86

baru86, 26. 5. 2017, 9.53

Jsem si musela najít, co to vůbec je a v čem je to bio...no asi po tom neprahnu =)

patricia077

patricia077, 26. 5. 2017, 9.31

Přestěhovali jsme se do domu a tady je klasický krb, líbí se mi to, akorát teda dřevo máme letos čerstvé, takže bude vysychat dva roky, ale těším se na první zapálení

Fuga

Fuga, 26. 5. 2017, 9.02

nemáme, jen jsme o něm slyšeli

L.janicka.l

L.janicka.l, 26. 5. 2017, 7.55

Nemame

Lenka Hofbauerová (Leňulka)

Leňulka, 26. 5. 2017, 6.56

nemáme a nechceme. Má ho babička už x let a použila ho všehovšudy snad 2x

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 26. 5. 2017, 7.55

Já si říkám, že je to zbytečnost ale někomu se to třeba líbí ...

dáša Petrášová (dasza)

dasza, 26. 5. 2017, 5.48

Ale fuj...takto blbe okate si delat reklamu;)

Aliisha

Aliisha, 26. 5. 2017, 20.08

Třeba to adminky nějak pořeší

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 26. 5. 2017, 3.08

Na tohle téma už tu jedna diskuze byla a to celkem nedávno. .

Lucie Smolová (Cherrynka)

Cherrynka, 26. 5. 2017, 11.57

Jj byla..... mě se to nelíbí

pospisilovaL

pospisilovaL, 26. 5. 2017, 1.12

Už mám doma biokrb delší domu a teď jsme pořídili ještě jeden na chalupu. Líbí se mi, že je hodně jednoduchý na údržbu a vypadá moc pěkně a jak už se tu jednou píše instalace je vážně snadná.. Náš biokrb jinak máme z www.biokrby.cz