Fuga

Fuga, 6. 6. 2017, 6.43

já kupuji v tescu nebo u Vietnamců

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 6. 6. 2017, 6.26

Já to zatím kupuji když je výprodej v Tescu, můj brácha má na starosti mimo jiné tenhle sortiment tak mi dává vědět když je akce případně mi to rovnou koupí

L.janicka.l

L.janicka.l, 6. 6. 2017, 7.10

Tak to je fajn

Adrianita

Adrianita, 6. 6. 2017, 7.48

Tak to máte super. Švagrová v Tescu taky pracuje, ale je těhotná, tak už je doma....

Aliisha

Aliisha, 6. 6. 2017, 13.06

V tescu bývají super akce

patricia077

patricia077, 5. 6. 2017, 20.57

Většinou dáváme přednost kamenným obchodům

Aliisha

Aliisha, 5. 6. 2017, 20.11

Většinou v tescu. Tam toho mají dost

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 6. 6. 2017, 6.26

Přesně ale také jak v kterém někde tenhle sortiment dost omezili ...

Jana Čertíková (Čertice)

Čertice, 5. 6. 2017, 20.10

U nás si otevřeli papírnictví vietnamci a ti tam mají skoro všechno já nikdy nevím, co všechno můžu potřebovat

Janako

Janako, 5. 6. 2017, 21.10

Fakt?tak to oni se snaží, tak tomu věřím, že mají vše ?

L.janicka.l

L.janicka.l, 5. 6. 2017, 21.36

A co nemaji sezenou

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 6. 6. 2017, 6.28

Oni někdy mají něco do sebe fakt dokáží někdy sehnat i nemožné, ale stejně tam moc nechodím. Syn tedy potřeboval kšandy a nikde v kamenném obchodě nebyly ale až u nich

L.janicka.l

L.janicka.l, 6. 6. 2017, 7.23

Taky jsme u nich schaneli ksandy a pekne barevne, jen ten kanec je nechce nosit

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 6. 6. 2017, 7.27

Přesně syn také ne ale všechno mu padá je moc hubenej

Adrianita

Adrianita, 6. 6. 2017, 7.52

Ségra tam koupila pánské kšandy, nerozbalené pro našeho taťky a zůstaly mé malé Byly dost krátký.

renata Singh (benca)

benca, 5. 6. 2017, 19.27

all.sk maju aj eshop, za par halierov vsetko detom do skoly

Katka

Katka, 5. 6. 2017, 19.20

Chodíme do papírnictví (wiky), co máme u domu, máme tu jejich kartu a při nákupu nad 200,- je 7% sleva.

L.janicka.l

L.janicka.l, 5. 6. 2017, 20.49

To je fajn

patricia077

patricia077, 5. 6. 2017, 20.56

Kámoška tam pracujr tak mame taky hodně veci odtamtud

L.janicka.l

L.janicka.l, 5. 6. 2017, 21.37

A jeste vetsi slevu ?

patricia077

patricia077, 5. 6. 2017, 21.46

Jasný nosi nam to zadarmo jako dárky

dáša Petrášová (dasza)

dasza, 5. 6. 2017, 19.08

Tesco a ruzne papirnictvi...na netu ne.

Kristynka Veselá (Kikinka30)

Kikinka30, 5. 6. 2017, 18.48

Mame u nas paradni obchod s příjemnou prodavackou....

L.janicka.l

L.janicka.l, 5. 6. 2017, 18.06

Pro takove veci chodim do obchudku, prohlidnu si to a vim co kupuji

Adrianita

Adrianita, 5. 6. 2017, 18.09

U nás máme taky takový obchůdek, kde toho spoustu mají, ale taky spoustu nee. Jinak 2 další papírnictví, kde sotva seženu základní potřeby, žádný výběr a předražené..

L.janicka.l

L.janicka.l, 5. 6. 2017, 19.01

Obcas maji v marketech a ty oci jsem videla za par kc na geek