Fuga, 6. 6. 2017, 6.43
já kupuji v tescu nebo u Vietnamců
k.o.r.i.n.e.k, 6. 6. 2017, 6.26
Já to zatím kupuji když je výprodej v Tescu, můj brácha má na starosti mimo jiné tenhle sortiment tak mi dává vědět když je akce případně mi to rovnou koupí
L.janicka.l, 6. 6. 2017, 7.10
Tak to je fajn
Adrianita, 6. 6. 2017, 7.48
Tak to máte super. Švagrová v Tescu taky pracuje, ale je těhotná, tak už je doma....
Aliisha, 6. 6. 2017, 13.06
V tescu bývají super akce
patricia077, 5. 6. 2017, 20.57
Většinou dáváme přednost kamenným obchodům
Aliisha, 5. 6. 2017, 20.11
Většinou v tescu. Tam toho mají dost
k.o.r.i.n.e.k, 6. 6. 2017, 6.26
Přesně ale také jak v kterém někde tenhle sortiment dost omezili ...
Janako, 5. 6. 2017, 21.10
Fakt?tak to oni se snaží, tak tomu věřím, že mají vše ?
L.janicka.l, 5. 6. 2017, 21.36
A co nemaji sezenou
k.o.r.i.n.e.k, 6. 6. 2017, 6.28
Oni někdy mají něco do sebe fakt dokáží někdy sehnat i nemožné, ale stejně tam moc nechodím. Syn tedy potřeboval kšandy a nikde v kamenném obchodě nebyly ale až u nich
L.janicka.l, 6. 6. 2017, 7.23
Taky jsme u nich schaneli ksandy a pekne barevne, jen ten kanec je nechce nosit
k.o.r.i.n.e.k, 6. 6. 2017, 7.27
Přesně syn také ne ale všechno mu padá je moc hubenej
Adrianita, 6. 6. 2017, 7.52
Ségra tam koupila pánské kšandy, nerozbalené pro našeho taťky a zůstaly mé malé Byly dost krátký.
Katka, 5. 6. 2017, 19.20
Chodíme do papírnictví (wiky), co máme u domu, máme tu jejich kartu a při nákupu nad 200,- je 7% sleva.
L.janicka.l, 5. 6. 2017, 20.49
To je fajn
patricia077, 5. 6. 2017, 20.56
Kámoška tam pracujr tak mame taky hodně veci odtamtud
L.janicka.l, 5. 6. 2017, 21.37
A jeste vetsi slevu ?
patricia077, 5. 6. 2017, 21.46
Jasný nosi nam to zadarmo jako dárky
L.janicka.l, 5. 6. 2017, 18.06
Pro takove veci chodim do obchudku, prohlidnu si to a vim co kupuji
Adrianita, 5. 6. 2017, 18.09
U nás máme taky takový obchůdek, kde toho spoustu mají, ale taky spoustu nee. Jinak 2 další papírnictví, kde sotva seženu základní potřeby, žádný výběr a předražené..
L.janicka.l, 5. 6. 2017, 19.01
Obcas maji v marketech a ty oci jsem videla za par kc na geek