patricia077, 7. 6. 2017, 13.21
Mám vyplněné formuláře žádosti naskenované ale do rejstříku už nejde zadat jako požadavek právě, jedině přes nějakou firmu, která chce další peníze, což mi jako poškozené přijde nefér...
k.o.r.i.n.e.k, 7. 6. 2017, 13.01
Ne ale tady v právní poradně by vám s tím mohla paní pomoct
Janako, 7. 6. 2017, 13.11
Taky mě napadla ta poradna, já tomu vůbec nerozumím.
patricia077, 7. 6. 2017, 13.20
já už si i poradila ale nikdo mi nebyl schopen poradit kam to poslat právě
k.o.r.i.n.e.k, 7. 6. 2017, 13.31
V té právní poradně by paní určitě věděla kam se to posílá
patricia077, 7. 6. 2017, 13.47
zkusím když tak zadat díky
patricia077, 7. 6. 2017, 13.19
já už mám formuláře vše vyplněno naskenováno připraveno ale když mi radí jen postup a formuláře ale není kam poslat právě