Emília Balonová (Tenderka)

Tenderka, 21. 12. 2017, 20.20

kapra som este nejedla

Václava Kounová (vendy.z)

vendy.z, 21. 12. 2017, 14.38

mňam

jitka46

jitka46, 8. 7. 2017, 23.57

To by mohlo být výborné. Mňam.

Anna Bernatová (annahb)

annahb, 5. 7. 2017, 6.56

mnam kapra máme moc rádi i děti se po něm můžou utlouct

rodinka

rodinka, 4. 7. 2017, 22.29

Ryby ja rada

Aliisha

Aliisha, 3. 7. 2017, 12.59

Kapra já můžu. Mňam

patricia077

patricia077, 3. 7. 2017, 12.14

kapra nemusíme ale min. sobotu byl pstruh venku na grilu a mňamka

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 3. 7. 2017, 18.49

Pstruha mám také radši, ale když mi někdo dá uloveného kapra, tak neodmítnu

patricia077

patricia077, 3. 7. 2017, 21.20

Tak tj jasný

Zdeňka Slimáčková (Zdeňka S.)

Zdeňka S., 3. 7. 2017, 10.35

Jé tak kapra zase já zrovna moc nemusím, neděláme ho ani na Vánoce, ale jinou rybu klidně

L.janicka.l

L.janicka.l, 3. 7. 2017, 7.55

Kapricka mam rada

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 3. 7. 2017, 8.36

Já také a tohohle jsem dostala od manžela strejdy, který ho ulovil

L.janicka.l

L.janicka.l, 3. 7. 2017, 10.54

Bracha ulovil na orliku 15kg jen skoda ze se to neda jist

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 3. 7. 2017, 14.13

Tenhle byl menší, ale bylo super, že neměl moc kostí, hezky jsem to vykostila a mohl to jíst i syn