jitka46, 8. 7. 2017, 23.57
To by mohlo být výborné. Mňam.
rodinka, 4. 7. 2017, 22.29
Ryby ja rada
Aliisha, 3. 7. 2017, 12.59
Kapra já můžu. Mňam
patricia077, 3. 7. 2017, 12.14
kapra nemusíme ale min. sobotu byl pstruh venku na grilu a mňamka
k.o.r.i.n.e.k, 3. 7. 2017, 18.49
Pstruha mám také radši, ale když mi někdo dá uloveného kapra, tak neodmítnu
patricia077, 3. 7. 2017, 21.20
Tak tj jasný
L.janicka.l, 3. 7. 2017, 7.55
Kapricka mam rada
k.o.r.i.n.e.k, 3. 7. 2017, 8.36
Já také a tohohle jsem dostala od manžela strejdy, který ho ulovil
L.janicka.l, 3. 7. 2017, 10.54
Bracha ulovil na orliku 15kg jen skoda ze se to neda jist
k.o.r.i.n.e.k, 3. 7. 2017, 14.13
Tenhle byl menší, ale bylo super, že neměl moc kostí, hezky jsem to vykostila a mohl to jíst i syn