Mygara, 21. 7. 2017, 17.57
já cíleně nehubla, pomohl pohyb okolo dětí
Fuga, 19. 7. 2017, 18.00
já jedla jako vždy, akorát jsem trochu zmenšila porci
dadinkamaminka, 13. 7. 2017, 19.02
Ono se to rika, jist zdrave, hodne pit a hybat se... Ve skutecnosti je to celkem fuska zaradit to do praxe... Ja vim uplne vse o strave i o hubnuti, ale nedokazu to vydrzet, spis zdrave stravovani stoji celkem dost penez a porad si varit atd... Ale podarilo se mi minuly rok shodit 10 kg Ke snidani jsem jedla ovesnou kasi s ovocem, pak ovoce a jogurt, pak obed- normalni, jen malou porci, ke svacine treba kefir a k veceri steak kureci s bramborama nebo rybu, nebo nejake jine bilkoviny- tofu atd a k tomu hromada zeleniny za 4 mesice jsem mela 10 kilo dole...
Janako, 12. 7. 2017, 22.16
Žádnou dietu nemám, ještě mám pár kilo navíc, ale stále kojím, tak to snad ještě dozenu. Po porodu jsem se jen trochu snažila přizpůsobit kojení tzn. ne nic nadymaveho atd., teď už to neřeším vůbec. A večer se cpu klidně i v deset. Vím, že to není zdravé, ale je to jediná doba, kdy mám na jídlo klid ?
Aliisha, 12. 7. 2017, 20.32
Bez pečiva, sladkého, tučného a smaženěho + denně nějaký pohyb
Janako, 12. 7. 2017, 22.17
Bez sladkého bych asi nepřežila. Zvlášť teď při kojení mám pořád na něco chuť. A celkově mi to začalo prvním těhotenstvím, do té doby jsem tolik sladkého nejedla.
jitkamety, 13. 7. 2017, 9.51
Tyjo tak to sladke,nevim jak preziju
Aliisha, 13. 7. 2017, 12.43
Když jsem to přežila já, tak vy taky
Lenourecek, 12. 7. 2017, 20.26
Jídelníček jsem upravovala kvůli kojení a dokud kojím o žádném dalším hubnutí nebo jiné úpravě jídelníčku rozhodně neuvažuji
Aliisha, 12. 7. 2017, 20.33
Tak je to správně
Eliška Kozlova, 12. 7. 2017, 21.01
Přesně, dokud jsem kojila, tak váha byla stejná, dokonce teď po třetím jsem nabrala i to co zůstalo v porodnici, ale cim míň kojim a víc prikrmuju, kila jdou dolů samy s batoletem mám víc pohybu a míň času na jídlo. Snažím se jíst zdravě ale dieta žádná, mám hlad tak se najim i teď v devět večer