Lenka Hofbauerová (Leňulka)

Leňulka, 19. 7. 2017, 10.52

uši uděláte lehko doma z kartonu a gumu, nic na tom není a hůlku bych koukla někde u větnamců ty mají kde co

Fuga

Fuga, 19. 7. 2017, 10.41

já Šreka neviděla. ale jako malá jsem měla uši z papíru našité na gumičce a obalené alobalem (taková kosmická myš .-)

patricia077

patricia077, 19. 7. 2017, 9.39

souhlasím s ostatními taky mne napadá čelenka a kus filcu

Lenka Diasová (Lenča Pešková)

Lenča Pešková, 19. 7. 2017, 9.25

Nebyly ty mysky bile?

jitkamety

jitkamety, 19. 7. 2017, 9.34

Jojo byly my budeme v bilem ale na internetu jsme je nasly cerne

Lenka Diasová (Lenča Pešková)

Lenča Pešková, 19. 7. 2017, 13.21

Ajo, tak to jo?nezapomente se pak vyfotit?

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 19. 7. 2017, 9.22

Uši určitě na čelenku třeba z filcu a hůlku buď z klacku nebo z nějaké tyče

jitkamety

jitkamety, 19. 7. 2017, 9.33

Děkuju, snad ten filc sezenu

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 19. 7. 2017, 9.36

U nás ho mají v každém papírnictví a někdy ho mívá i galanterie

jitkamety

jitkamety, 19. 7. 2017, 9.48

No prave kdyz jsem shanela na vanocni ozdoby tak to bylo o hlavu ho sehnat

dáša Petrášová (dasza)

dasza, 19. 7. 2017, 9.10

Klacek ci nasadu od smetaku urezat..a usi celenku a udelat usi a nalepit..

jitkamety

jitkamety, 19. 7. 2017, 9.23

Dekuju za napad

Lucie Chmielová (snany)

snany, 19. 7. 2017, 9.02

Koupit černou čelenku a třeba z papíru nalepit uši, hůlku třeba širší větev obalit papírem, podle barvy kterou potřebujete . Jinak se uši i hůlka dají koupit

jitkamety

jitkamety, 19. 7. 2017, 9.22

Dekuju...a kde bych je mohla sehnat?v jakem obchode?

Jaroslava Šťastná (Jarka mmm)

Jarka mmm, 19. 7. 2017, 8.29

Uši třeba vystrihnout z černého filcu a nalepit na černou celenku?

jitkamety

jitkamety, 19. 7. 2017, 9.21

Dekuju pokud sezenu filc tak z nej vyrobim