baru86, 29. 7. 2017, 20.47
Reklamy jsou vopruz, něco vyřeší Adblok, ale taky jsou na to stránky už imunní...
patricia077, 29. 7. 2017, 21.50
Katka, 30. 7. 2017, 22.13
Máme Adblok a nevyskakuje nám nic, donedávna jsem ani netušila, že se nějaká reklama zobrazí, ale když jsem vypnula Adblok, nestačila jsem se divit, co toho je.
Lenča Pešková, 29. 7. 2017, 19.32
Nejlepsi je kdyz uprostred detske pisnicky naskoci reklama. To fakt silim
patricia077, 29. 7. 2017, 19.43
Bohužel
Aliisha, 29. 7. 2017, 20.27
To mi taky strašně vadí
Katka, 29. 7. 2017, 18.20
Nainstalovat Adblock - pak se nezobrazí žádné reklamy.
patricia077, 29. 7. 2017, 19.00
Diky za tip
rodinka, 30. 7. 2017, 20.33
supr,to neznam,diky
patricia077, 29. 7. 2017, 19.00
Tj fakt
patricia077, 30. 7. 2017, 9.53
já to vím a mě nevadí takové ty reklamy na stránkách ale takové co vám lezou až...
jitkamety, 29. 7. 2017, 16.52
Taky mne to posledni dobou vytaci zvlast na instagramu
patricia077, 29. 7. 2017, 18.59
Tj hrůza
L.janicka.l, 29. 7. 2017, 19.56
To ja nepoustim nemam na sledovani cas
Janako, 29. 7. 2017, 14.10
taky mi to vadi, ale co s tim ...
patricia077, 29. 7. 2017, 15.32
patricia077, 29. 7. 2017, 15.33
Jenže ja mam pocit že je to cim dal horší
patricia077, 29. 7. 2017, 18.59
No aspon ze
L.janicka.l, 29. 7. 2017, 19.55
To i vic
patricia077, 29. 7. 2017, 15.33
Dřív to bylo ještě jakžtakž vymazala jsem a bylo ted uz to fakt leze všude
patricia077, 29. 7. 2017, 18.58
Panebože
jitkamety, 29. 7. 2017, 13.06
Taky mne to posledni dobou vytaci zvlast na instagramu
patricia077, 29. 7. 2017, 15.34
Prave je to všude
patricia077, 29. 7. 2017, 18.58
To chapu